lasi vairāk
Real Squash 3- vai esi tam gatavs?
F1 Squash, LSF un Salming aicinā uz trešo Real Squash..
LSF kauss 2.posms
09.decembrī notiks Latvijas Skvoša federācijas kausa 2.posms Piesaki savu dalību!
LSF kauss 3.posms
20.janvārī notiks Latvijas Skvoša federācijas kausa 3.posms Piesaki savu dalību!
AKTUĀLAS ZIŅAS
Jaungada turnīrā Jelgavā uzvar Priževoits, Beseris un Lulle (0)
Pirmajā 2018. gada reitinga turnīrā Jelgavā spēcīgākajā M1 grupā uzvarēja pieredzējušais spēlētājs no Rīgas Gunārs Priževoits. Gunārs finālā 3:0 pārspēja Artūru Zaicevu. Četros geimos cīņa izvērtās par 3. vietu, kuru izcīnīja Jelgavnieks Gatis Graudums, Viesturu Bērziņu atstājot ar koka medaļu.
Real Squash 3- vai esi tam gatavs? (0)
F1 Squash, LSF un Salming aicinā uz trešo Real Squash pārbaude - 26 un 27 janvārī.
LSF kauss 3.posms 20.janvārī (2)
Nolikums un pieteikšanās
Jaungada turnīrs Jelgavā + grafiki (5)
Sāc Jauno gadu aktīvi! Piedalies pirmajā 2018. gada reitinga turnīrā 12., 13. janvārī Jelgavā! Spēļu grafiki: http://www.tournamentsoftware.com/sport/draw.aspx?id=B7FCAB78-378C-40A3-AC0B-5BA1932780AF&draw=1
LGP IV - 21. janvārī F1 (0)
Aicinām pieteikties Latvijas Grand Prix skvošā dāmām IV posmam, kas notiks Rīgā, klubā F1, Stirnu ielā 10.
LSF izsludina pieteikšanos tiesāšanai Eiropas čempionāta 3.divīzijā

(0)
Latvijas Skvoša federācija (LSF) uzsāk nacionālo tiesnešu sertifikāciju ar mērķi veidot tiesāšanas kompetenci.