Noslēdzās 2017.gada 9. Latvijas Amatieru Kauss
Riga Cup 2017 PSA uzvar Mackeviča un Brūks
Saulgriežu kauss
Sveicot pavasari 9. aprīlī Rīgas skvoša spēlētāju klubs organizē handikapu..
“LGP IV” uzvar B. Lulle un S. Aleksejeva
Februāris 17, 2013
17. februārī notikušajā sieviešu “Latvijas Grand Prix” IV Elites grupā uzvarēja Baiba Lulle, W2 – Svetlana Aleksejeva. W1 grupā cīnījās 16 meitenes, W2 – 12.

B. Lulle finālā pārspēja Gintu Sniedzīti, savukārt dvīņu māsu duelī pārāka bija Sanda Strode, kura pirmo reizi turnīru sērijā izcīnīja godalgu, Santu šoreiz pieveicot trijos, nevis, kā ierasts, piecos geimos. Labu sniegumu un augstāko kāpumu demonstrēja Elita Poplavska (5.), kura sacensību apritē atgriezusies pēc pāris mēnešu pārtraukuma.

W2 grupā finālā cīnījās divas turnīra jaunpienācējas, bet spēlēs pieredzējušas meitenes - fināla cienīgā spēlē piecos geimos Svetlana Aleksejeva pārspēja Antu Blumbergu. Par trešo vietu cīnījās divas jelgavnieces, un iepriekšējo turnīru laurēte Margita Bite tomēr neatdeva vietu uz pjedestāla juniorei Elīzai Čapļai.

Uzvarētājas saņēma sievišķības dāvanas no posma atbalstītāja kosmētikas ražotājs SIA “Stenders” (www.stenders.lv).

Sieviešu LGP sacensību sērijā vēl palicies viens posms, kas plānots aprīļa beigās, kā arī finālposms, kurā iekļūs 8 labākās spēlētājas no katras grupas. Kopvērtējums pēc pirmajiem četriem posmiem drīzumā tiks publicēts www.squah.lv.

Starp dalībniecēm, kas būs piedalījušās visos posmos, kā arī starp turnīra uzvarētājām tiks izlozēta SIA “EspressoBlue” sarūpētā galvenā balva – "Lavazza Espresso Point EP850" espresso kafijas aparāts.