9.Latvijas Amatieru Kauss Skvošā 2017, 1.posms
Saulgriežu kauss
Sveicot pavasari 9. aprīlī Rīgas skvoša spēlētāju klubs organizē handikapu..
“LGP V” uzvar I. Mackeviča un L.Rozenfelde.
Aprīlis 30, 2013
28.aprīlī notikušajā sieviešu “Latvijas Grand Prix” V Elites grupā uzvarēja Ineta Mackeviča, W2 – Loreta Rozenfelde. Elites grupā cīnījās 14 meitenes, W2 – 15, kopā 29 spēlētājas, kas ir lielākais dalībnieku skaits LGP sieviešu posmos.
I. Mackeviča finālā tradicionāli pārspēja Baibu Lulli, savukārt cīņā par 3. vietu Liene Rieba uzvarēja Sandu Strodi.

W2 grupā finālā ne pirmo reizi cīnījās Inga Kačevska un juniore Loreta Rozenfelde. Pēc pieciem geimiem Ingai nācās piekāpties jaunības enerģijas priekšā. Cīņā par 3. vietu iepriekšējā turnīra posma 2. vietas ieguvējai Antai Blumbergai nācās piekāpties Edītei Masaļskai, kurai pirmā godalga LGP posmos.

Šajā turnīra posmā pirmo reizi W2 grupā piedalījās divas spēlētājas no Baltkrievijas.

LGPV atbalstīja fitnesa centrs “Sportima”, par gardām balvām parūpējās Gaļas pārstrādes uzņēmums “Nākotne” (www.gpu.lv) un AS “Tukuma piens” (www.baltais.lv).

Līdz ar šo posmu noslēgusies LGP pamatturnīru sērija un atlicis vien fināls, kurā piedalīsies astoņas labākās no katras grupas. Finālsacensības plānotas 26. maijā.

Starp dalībniecēm, kas būs piedalījušās visos posmos, kā arī starp turnīra uzvarētājām tiks izlozēta SIA “EspressoBlue” sarūpētā galvenā balva – "Lavazza Espresso Point EP850" espresso kafijas aparāts.