LATVIJAS SKVOŠA FEDERĀCIJA
latvian squash federation
 


lasi vairāk
LSF kauss 5. posms (27.04.2019)

17. Latvijas čempionāts skvošā junioriem un senioriem

ENRI skvoša vakari
Aprīlis - skvoša lielo notikumu mēnesis
Aprīlis 03, 2018
Šā gada aprīlis būs bagāts ar nozīmīgiem skvoša notikumiem. Šajā mēnesī Rīgā notiks gan Eiropas komandu čempionāts, gan Latvijas čempionāts junioriem un senioriem, gan Latvijas - Igaunijas izlašu turnīrs.
 
 
No 25. līdz 28. aprīlim Rīgā notiks Latvijas skvoša vēsturē vērienīgākais notikums-  Eiropas komandu čempionāts (ETC) skvošā 3. divīzijai. Sacensībām pieteikts rekordliels izlašu skaits: 30 komandas, no tām 10 sieviešu un 20 vīriešu izlases. Citviet iepriekš dalībvalstu bija par 30-50% mazāk. 
 
Dalībnieku vidū ir vairākas komandas, kas iepriekš startējušas 2. divīzijā, kā arī tādas, kas tajā pretendē iekļūt, tādējādi Latvijai iekļūt 2. divīzijā, izcīnot 1. vai 2. vietu, nebūs viegli. Lielākas cerības ir sieviešu izlasei, kuras līdere būs vienīgā Latvijas profesionālā spēlētāja Ineta Mackeviča (PSA reitingā 85.), kas līdz šim ETC nav zaudējusi nevienu spēli. 
 
Līdz šim augstākais sasniegums Latvijai ETC bija dāmu komandas (Ineta Mackeviča, Baiba Lulle, Liene Rieba) izcīnītā bronza Amsterdamā 2013. gadā. 
 
Latvijas sieviešu izlases konkurentes būs Baltkrievija, Ukraina, Igaunija, Norvēģija, Rumānija, 
Zviedrija, Turcija, Luksemburga, Itālija. Vīriešu komandām konkurence būs lielāka: Latvija, Baltkrievija, Ukraina, Igaunija, Grieķija, Norvēģija, Rumānija, Zviedrija, Turcija, Luksemburga, Monako, Horvātija, Gibraltārs, Gērnsija, Islande, Menas sala, Džērsija, Lihtenšteina, Lietuva, Krievija. 
 
Savukārt, 7. un 8. aprīlī norisināsies 16. Latvijas čempionāts skvošā junioriem un senioriem. Ja iepriekšējos gadus čempionātā junioru un senioru spēles notika saīsinātā versijā - līdz 2 geimu uzvarai un visas vienā dienā, tad tagad notiks pilnvērtīgas spēles līdz trīs geimu uzvarai divās dienās, tāpat kā čempionāta pamatturnīrā. Pamatturnīrs šogad notiks novembrī, reizē ar Latvijas simtgadi. 
 
Laikā starp abiem čempionātiem, 12. aprīlī, spēkiem mērosies Latvijas un Igauniijas vīriešu, sieviešu un junioru izlases. Šis būs 11. ikgadējais abu valstu izlašu turnīrs, kas pārmaiņus notiek Igaunijā un Latvijā. Pērn, tāpat kā 2016. gadā Latvija igauņus pievarēja pārliecinoši, tomēr kopējā desmit gadu bilance ir 6:4, par labu igauņiem. Pērn pirmo gadu pieaugušo izlašu sastāvi papildināti ar divām juniorēm un diviem junioriem, kuri spēkosies arī šogad. 
 
Visas sacensības organizē Latvijas Skvoša federācijas (LSF) un tās notiks Rīgā, Pepsi centrā Uzvaras bulvārī 10. 
 
Informācija par sacensībām būs atrodama LSF mājaslapā squash.lv, kā arī ETC Rīgā mājaslapā etc3latvia.lv. 
komentāru nav
komentēt
pirmā iepriekšējā 0 / 0 nākamā pēdējā
vārds:

komentēt:
   ... atjaunot
Post comment
  month  
M
T
W
T
F
S
S
...Developed by Limedesign.lv...