LATVIJAS SKVOŠA FEDERĀCIJA
latvian squash federation
 


lasi vairāk
Leone Mix 2017
Komandas noformēsies turnīra atklāšanas laikā
LSF kauss 2.posms
09.decembrī notiks Latvijas Skvoša federācijas kausa 2.posms Piesaki savu dalību!
Real Squash 2- vai esi tam gatavs?
F1 Squash, LSF un Salming aicinā uz otro Real Squash..
Baltijas junioru skvoša turnīrs 2. decembrī + pieteikumi
Novembris 28, 2017
2. decembrī Rīgā, Pepsi centrā notiks atklātais Baltijas junioru skvoša turnīrs. Pl.10 sāks spēlēt Iesācēju grupa un BU13/15 grupa, pl.11 GU13/15 un U17/19 grupas. Grafiki: http://www.tournamentsoftware.com/sport/tournament.aspx?id=ED9ED875-EF02-47EE-80D8-17F6D33339C1
 
Aicināts ikviens interesents vecumā no U13 līdz U19 grupām.  
 
Turnīru rīko Latvijas Skvoša Federācija ar nacionālo sporta federāciju valsts atbalsta programmas "Valsts sportam" atbalstu. 
 
Atbalstītāji: AS “Tukuma piens” ( www.baltais.lv), sporta preču zīmols "Salming", "Valsts sportam". 
 
Kad: 2017. gada 2. decembris 
Kur: Pepsi centrs, Rīgā, Uzvaras bulvāris 2/4
Klases:
Iesācēji / GU13 
BU 13
GU 15 
BU15
GU15
BU17 GU17 
BU 19 
GU 19  
Ja grupā ir mazāk par 5 dalībniekiem, klases tiks apvienotas. 
Pieteikumi un informācija: līdz 28.11 uz e-pastu baiba_lulle@inbox.lv vai telefoniski 29455142. 
Dalības maksa: 10 EUR

Pieteikumi: 

Iesācēji/ beginners

1. Diāna Apsīte, Pļaviņas 
2. Sofija Gorbačova, Jelgava
3. Katrīna Krastiņa, Jelgava
4. Sofija Kļučereva, Viļņa
5. Līna Zvirbule, Rīga 
6. Raivis Bērzkalns, Rīga 
7. Diāna Apsīte, Pļaviņas 
8. 
Sebastjans Gricis, Rīga

9. Kalvis Tērauds, Rīga

GU 13/15 
1. Sonora Liepa, Jelgava
2. Kristena Kanča, Jelgava
3. Nikola Gasperoviča, Pļaviņas 
4. Christin Anette Morin, Pērnava
5. Marie Alas, Pērnava
6. Sofija Kļučereva, Viļņa
7. Hanna Sieka, Jelgava
8. Daniela Puriņa, Madona 
9. Maria Post, Pērnava 
10. Eveli Mälk, Pērnava
11. Ksenija Salceviča, Rīga
12. Laura Badūne, Jelgava 

BU13/15
1. Artjoms Lazarevs, Jelgava
2. Lukass Kančs, Jelgava
3. Anrijs Freimanis, Jelgava
4. Arvis Agris Baranovskis, Rīga 
5. Roberts Petruškevičs, Madona
6. Helmuts Vītols, Pļaviņas 
7. Jānis Smilgājs, Pļaviņas 
8. Igors Rakickis, Rīga 
9. Ralfs Rubenis, Madona

U17/ 19 
1. Aivis Jokums, Pļaviņas 
2. Toms Gelmanis, Jelgava 
3. Jēkabs Zvirbulis, Rīga 
4. Rūdis Ruciņš - Vējiņš, Pļaviņas 
5. Laura-Liisa Lilleleht, Pērnava
6. Anna Esiņa, Pļaviņas
7. Elīza Dombrovska, Jelgava
8. Jānis Plūme, Ķekava
9. Augusts Ūbelis, Jelgava
10. Laura Laud, Pērnava 
11. Mārtiņš Smilgājs, Pļaviņas 
12. Aivars Lucijanovs, Pļaviņas

komentāru nav
komentēt
pirmā iepriekšējā 0 / 0 nākamā pēdējā
vārds:

komentēt:
   ... atjaunot
Post comment
  month  
M
T
W
T
F
S
S
...Developed by Limedesign.lv...