LATVIJAS SKVOŠA FEDERĀCIJA
latvian squash federation
 


lasi vairāk
LSF kauss 5. posms (27.04.2019)

17. Latvijas čempionāts skvošā junioriem un senioriem

ENRI skvoša vakari
Baltijas junioru uzvarētāji - Kikkas, Rozenvalds un Rozens
Marts 29, 2014
3. Baltijas junioru skvoša turnīrā noskaidroti labākie spēlētāji trīs kategorijās.

Apvienotajā zēnu un meiteņu U15/17 grupā astoņu spēlētāju konkurencē uzvaru ar izcnīja spēlētāja no Pērnavas Kirsika Kikkas, ar 3 : 1 pieveicot jelgavnieci Loretu Rozenfeldi. Daudzas spēles šajā grupā norisinājās līdzīgi, arī cīņa par trešo vietu, kurā arī duelējās pērnaviete ar jelgavnieku. Kārlis Kaltigins tomēr piekāpās Kristinai Vikma, kurai bronza, tādējādi visu pjedestālu aizņēma meitenes.

 

U13 grupā par kausu cīnījās 9 zēni un viena meitene. Šajā grupā pārliecinoši, nezaudējot ne geima, uzvarēja jelgavnieks Pauls Rozenvalds, finālā ar 3 : 0 pieveicot viesi no Sanktpēterburgas Jegoru Berekeliu. Cīņā par trešo vietu rīdzinieks Rikards Vinniks (3 : 0) pārspēja Jegora treniņu biedru Kirilu Šaganovu.

 

Iesācēju grupā pārsteigumu sagādāja debitanti. Pirmo reizi piedaloties sacensībās, grupā laurus plūca skvošistes Žannas Žukas dēls Šons Rozens, finālā pārspējot citu turnīra debitantu, jauno talantu, pļaviņieti Aivi Jokumu. Trešais - raketlonists Valters Pavasaris, kurš aiz pjedestāla atstāja pļaviņieti Annu Esiņu.

 

"Diemžēl, neilgi pirms turnīra dalību nācās atteikt vairākiem saslimušiem vai savainotiem spēlētājiem, pat no Maskavas jau atlidojušiem. Tā kā vairāki spēlētāji Latvijā sākuši trenēties tikai nesen, cerams, ka līdz nākamajam Baltijas juniori turnīram, kas, nu jau tradicionāli, notiks novembrī, dalībnieku skaits būs vēl kuplāks un cīņas - vēl sīvākas," teic Latvijas Skvoša federācijas valdes locekle Baiba Lulle.

 

Paldies visiem turnīra atbalstītājiem - jau vairākkārtējiem atbalstītājiem AS "Tukuma piens", kas katrreiz piedāvā dalībniekiem un līdzjutējiem iestiprināties ar savu jaunāko produkciju, šoreiz - eko putrām, GPU "Nākotne", SIA "212" un Edgaram Pažerauskim, SIA "Leone" un Aleksandram Sautinam.

 

Turnīru rīko Latvijas Skvoša Federācija ar nacionālo sporta federāciju valsts atbalsta programmas "Valsts sportam" atbalstu.

 

Visi rezultāti:

U13

1. grupa

1. Pauls Rozenvalds

2. Bereklia Egor

3. Rikards Vinniks

4. Kirils Šaganovs

5. Augusts Ūbelis

6. Miks Peilāns

7. Matīss Peilāns

8. Lisbeta Pahka

9. Vīgants Vasilišins

10. Rolands Barkāns

 

U17

1. Kirsika Kikkas

2. Loreta Rozenfelde

3. Kristina Vikma

4. Kārlis Kaltigins

5. Elīza Čapļa

6. Adrians Hofmanis

7. Edgars Arsentjevs

8. Lāsma Vasiļjeva

 

Beginner

1. Šons Rozens

2. Aivis Jokums

3. Valters Pavasaris

4. Anna Esiņa

5. Lāsma Vasiļjeva

6. Grēta Zalcmane

7. Krists Saukums

8. Artūrs Zeps

komentāru nav
komentēt
pirmā iepriekšējā 0 / 0 nākamā pēdējā
vārds:

komentēt:
   ... atjaunot
Post comment
  month  
M
T
W
T
F
S
S
...Developed by Limedesign.lv...