LATVIJAS SKVOŠA FEDERĀCIJA
latvian squash federation
 


lasi vairāk
LSF kauss 5. posms (27.04.2019)

17. Latvijas čempionāts skvošā junioriem un senioriem

ENRI skvoša vakari
Četri latvieši "Riga cup 2018" cīnīsies par medaļām
Augusts 04, 2018
Starptautiskā skvoša turnīra "Riga cup 2018" pēdējā dienā 5. augustā par medaļām dažādās grupās cīnīsies četri Latvijas spēlētāji - Ineta Mackeviča, Baiba Lulle, Jānis Pudulis un Gunārs Priževoits.
 
Profesionālo spēlētāju grupā, tāpat kā pērn, finālā tiksies Latvijas vairākkārtējā čempione Ineta Mackeviča un Ukrainas juniore Alīna Bušma. Pērn Ineta pārliecinoši pārspēja Ukrainas jauno talantu, arī šogad Ineta ir favorīte - viņa Bušmai nekad nav zaudējusi un arī Profesionālās skvoša asociācijas (PSA) reitingā atrodas ievērojami augstāk - 74. pozīcijā, kamēr A. Bušma ieņem 147. vietu. Tomēr jāņem vērā, ka Ineta, līdzīgi kā virkne profesionālo skvošistu, atrodas starpsezonas fāzē, kad lielāka uzmanība tiek pievērsta fiziskajai sagatavotībai un mazāk - skvoša treniņiem. Līdzšinējās divas turnīra spēlas Inetai nekādas grūtības nesagādāja. Finālspēle pl. 16:00. 

Augstākā līmeņa amatieru - sieviešu grupā finālā pl. 14:40 jelgavniece Baiba Lulle (ja atkopsies pēc kājas savainojuma) tiksies ar Baltkrievijas pirmo raketi Olgu Khmeļevsku, savukārt šās pat raudzes vīriešu grupā par bronzu pl. 14:00 cīnīsies rīdzinieks Jānis Pudulis. Puduļa pretinieks būs Pēterburgā dzīvojošais ēģiptietis, skvoša treneris Ijabs Aldžamals. 

40+ grupā par 1.-3. vietu ar Somijas un Spānijas skvošistiem sacentīsies viens no Latvijas skvoša pionieriem, regulārs Latvijas izlases spēlētājs Gunārs Priževiots. Gunāra spēles pl. 10:20 un 16:00 

Aizraujošs, augsta līmeņa skvošs būs vērojams vīriešu profesionāļu grupā pusfinālos pl.13:20 turnīru noslēdzošajā finālspēlē pl.17:00. Cīņā par bronzu tiksies zviedrs Mihaels Babra (PSA 257) un indietis Sandeps Ramahandrans (PSA 293), savukārt finālā - ar 1. numuru izsētais soms Matiass Tuomi (PSA 145) un turnīra pārsteigums - neizsētais ēģiptietis Tareks Šehata, kuram līdz šim nebija PSA reitinga punkti un spēles. Četurtdaļfinālā Šehata no tālākās cīņas par uzvarām izslēdza ar 2. numuru izsēto norvēģi Adrianu Ostbiju.
 


Sacensības no 3. līdz 5. augustam notiek ''Pepsi'' skvoša un boulinga zālē Uzvaras bulvārī 10. 

Sacensību grafiki: http://www.tournamentsoftware.com/sport/draws.aspx?id=30C04CB9-4BFD-4FC6-9970-E63510ED8E70

"Rīga cup 2018" ir Latvijā un Baltijā lielākais starptautiskais skvoša turnīrs. Sacensībās piedalās 155 spēlētāji, gan profesionāļi, gan amatieri, sacenšoties deviņās spēlētāju kategorijās. Augstākajā - Profesionālās skvoša asociācijas (PSA) spēlētāju sieviešu un vīriešu grupās katrā paredzēts balvu fonds1000 eiro. Pārējo grupu spēlētāji tiks apbavoti ar turnīra organizatoru un atbalstītāju sarūpētām balvām. Apbalvošana paredzēta pl. 18.00.
komentāru nav
komentēt
pirmā iepriekšējā 0 / 0 nākamā pēdējā
vārds:

komentēt:
   ... atjaunot
Post comment
  month  
M
T
W
T
F
S
S
...Developed by Limedesign.lv...