LATVIJAS SKVOŠA FEDERĀCIJA
latvian squash federation
 


lasi vairāk
PIEDALIES LV100 GADES ČEMPIONĀTĀ
Tiek izsludināta pieteikšanās uz 16. Latvijas čempionātu skvošā - LV100..
LSF kauss 3.posms (19.01.2019)
Tiek izsludināta pieteikšanās turnīra 3 posmam. Nolikums un pieteikšanās. ..
Salming Real Squash 1 - vai esi tam gatavs?
Ir uzvaras. Un ir uzvaras 5 geimos..... ..
Eiropas komandu čempionātā skvošā Rīgā dāmām uzvar Ukraina, vīriešiem Zviedrija
Aprīlis 28, 2018
Rīgā notikušajā Eiropas komandu čempionātā (ETC) skvošā 3. divīzijai sievietēm uzvaru izcīnīja Ukrainas, vīriešiem - Zviedrijas izlase.

Dāmām sudrabs Itālijai, bronza Norvēģijai. Vīriešiem pirmo reizi sudrabu izdevās izcīnīt Horvātijas sportistiem, savukārt bronza Ukrainai, kura, tāpat kā apakšgrupā, arī cīņā par trešo vietu pārspēja Latvijas trenera Arņa Tihvinska trenēto Krievijas izlasi.

 

Pirmo divu vietu ieguvējas iegūs tiesības spēlēt ETC 2. divīzijā. Ja Itālijas sievietes 2. divīzijā spēlē regulāri, tad Ukrainas sieviešu izlase šīs tiesības izcīnīja pirmo reizi. Zviedrijas vīriešu komandai jau ir 2. divīzijas pieredze, arī Horvātija ir spēlējusi 2. divīzijā pirms diviem gadiem, bet tur tā tika uzaicināta uz turnīru netikušas citas komandas vietā kā nākamā pretendente.

 

Latvijas izlasēm neizdevās labākais starts: dāmām - 6. vieta, vīriešiem - 16. vieta. Sievietes apakšgrupā pārliecinoši pārspēja Monako, bet piekāpās turnīra medaļniecēm Ukrainai un Norvēģijai, savukārt ļoti līdzīgā cīņā par 5. vietu, vienu spēli uzvarot un divās piekāpjoties tikai piecos geimos, nācās atzīt arī Igaunijas pārākumu.

 

Vīrieši apakšgrupā pārspēja baltkrievus, zaudēja Gibraltāram un Grieķijai, vēlāk cīņā par 9.-16. vietu piekāpās Islandei, ar tikai viena geima starpību arī Rumānijai un pēdējā spēlē - kaimiņiem lietuviešiem.

 

Eiropas Skvoša federācijas viceprezidents Marsels Borsts uzsvēra, ka ETC Latvijā pulcējusi ne tikai lielāku komandu un dalībvalstu skaitu kā citkārt, bet būtiski audzis arī spēļu līmenis. M. Borsts arī uzteica Latvijas skvoša federāciju (LSF) par augsto turnīra organizācijas līmeni un federācijas valdes priekšsēdētājam Raivim Lucijanovam pasniedza atzinības zīmi.

 

"Mūsu vēlme bija atvest uz Latviju iespējami augsāka līmeņa skvošu, lai dotu izaugsmes motivāciju gan junioriem, gan pieaugušajiem skvoša spēlētājiem, kā arī vairot skvoša popularitāti Latvijā. Arī LSF valdei šis bija grūts, bet labs augsta līmeņa sacensību organizācijas treniņš, kurš, cerams, noderēs, rīkojot nākamos turnīrus," par čempionāta norisi gandarīts Lucijanovs.

 

Līdz šim vērienīgākais skvoša pasākums Latvijā - ETC 3 notika no 25. līdz 28. aprīlim Rīgā, Pepsi centrā. Čempionātā piedalījās 27 izlases - 9 sieviešu un 18 vīriešu izlases no 20 valstīm. Turnīra startēja faktiski visas spēcīgākās šīs līgas komandas, tostarp tās, kas pērn startēja 2. divīzijā.

 

ETC notiek kopumā trīs divīzijās. 1. un 2. divīzijas turnīri šogad notiks no 2. līdz 5. maijam Polijā, Vroclavā.

 

Spēļu rezultāti: HYPERLINK "https://esf.tournamentsoftware.com/sport/events.aspx?id=5FB6CB50-0E14-4380-936D-9DE6593F6A57

Turnīru atbalsta: SIA Poligrāfijas grupa MŪKUSALA, SIA CIDO Grupa, SIA Promoter, SIA SRC Sigulda, SIA MEDSPORT, AS "Tukuma piens" (Baltais), čempionātu līdzfinansē arī no valsts budžeta līdzekļiem. 

komentāru nav
komentēt
pirmā iepriekšējā 0 / 0 nākamā pēdējā
vārds:

komentēt:
   ... atjaunot
Post comment
  month  
M
T
W
T
F
S
S
...Developed by Limedesign.lv...