LATVIJAS SKVOŠA FEDERĀCIJA
latvian squash federation
 


lasi vairāk
LSF kauss 5. posms (27.04.2019)

17. Latvijas čempionāts skvošā junioriem un senioriem

ENRI skvoša vakari
"Energoremonts Rīga" sniedz atbalstu skvoša attīstībai Latvijā
Februāris 09, 2019
Par Latvijas Skvoša federācijas (LSF) un tās stratēģisko mērķu atbalstītāju kļuvis SIA "Energoremonts Rīga".
 
 
LSF ar SIA "Energoremonts Rīga" noslēdzis līgumu par reklāmas un uzņēmuma logo izvietošanu federācijas mājaslapā squash.lv, sociālajos tīklos, informatīvajos materiālos par Latvijas čempionātu skvošā, kā arī uz čempionāta dalībnieku krekliņiem.  
 
"Iepazīstoties ar LSF izstrādāto attīstības stratēģiju, SIA "Energoremonts Rīga" nolēmis sniegt finansiālu atbalstu skvoša attīstīšanai Latvijā. Lai sporta veids kvalitatīvi un kvantitatīvi attīstītos ilgtermiņā, svarīgi ir investēt jauniešu skvošā, kura atbalstīšanai primāri vēlētos redzēt uzņēmuma finansējuma izlietšanu," informē uzņēmuma pārstāvis Edgars Kvālis. 
 
LSF valdes priekšsēdētājs Māris Macijevskis pateicas SIA "Energoremonts Rīga" par atbalstu un aicina arī citus uzņēmējus apsvērt iespēju atbalstīt LSF plānus skvoša attīstībā Latvijā. 
 
18 gadus strādājot Latvijas tirgū, SIA "Energoremonts Rīga", ir kļuvis par vienu no vadošajiem uzņēmumiem, kas specializējas enerģētisko objektu celtniecībā un remontā, vienlaikus iesaistoties arī civilajā būvniecībā. 
komentāru nav
komentēt
pirmā iepriekšējā 0 / 0 nākamā pēdējā
vārds:

komentēt:
   ... atjaunot
Post comment
  month  
M
T
W
T
F
S
S
...Developed by Limedesign.lv...