LATVIJAS SKVOŠA FEDERĀCIJA
latvian squash federation
 


lasi vairāk
PIEDALIES LV100 GADES ČEMPIONĀTĀ
Tiek izsludināta pieteikšanās uz 16. Latvijas čempionātu skvošā - LV100..
LSF kauss 3.posms (19.01.2019)
Tiek izsludināta pieteikšanās turnīra 3 posmam. Nolikums un pieteikšanās. ..
Salming Real Squash 1 - vai esi tam gatavs?
Ir uzvaras. Un ir uzvaras 5 geimos..... ..
ETC - rekordliels dalībnieku skaits. Sākas Latvijas izlases atlase
Februāris 02, 2018
Dalību Eiropas komandu čempionāta (ETC) 3.divīzijas turnīram Rīgā apstiprinājis rekordliels izlašu skaits.

Dalību Eiropas komandu čempionāta (ETC) 3. divīzijas turnīram Rīgā apstiprinājis rekordliels izlašu skaits. Noslēdzoties pieteikšanās termiņam 31. janvārī, saņemti pieteikumi no 32 komandas - 12 dāmu un 20 vīriešu izlasēm.

 

Salīdzinoši pērn Džērsijā startēja 21 komanda (14 vīriešu, 7 sieviešu), 2016. gadā Bukarestē - 20 (10/10), tikpat vēl pirms gada Ļubļanā (12/9), 2014. gadā Zagrebā - 15 komandas (9/6). Eiropas Skvoša federācija (ESF) jau izteikusi atzinību Latvijas Skvoša federācijai (LSF) ar šo sasniegumu.

 

"Esam gandarīti par lielo atsaucību dalību ETC Rīgā. To sekmējusi LSF aktīva dalībnieku uzrunāšana un sadarbība ar ESF, kā arī Latvijas izdevīgais ģeogrāfiskais stāvoklis. Šie būs vērienīgi skvoša svētki Latvijas simtgades ietvaros," spriež LSF valdes priekšsēdētājs Raivis Lucijanovs.

 

Komandu sastāvs ir spēcīgs, dalībnieku vidū ir vairākas komandas, kas pērn vai iepriekš startējušas 2. divīzijā, kā arī tādas, kas tajā pretendē iekļūt.

 

Latvija piedalīsies ETC gan ar sieviešu, gan vīriešu komandu. Februārī sāksies Latvijas komandas dalībnieku atlases process un treniņi.

 

Saskaņā ar LSF nolikumu, uz dalību izlasē vīriešiem un sievietēm var pretendēt no 1. līdz 6. pozīcijai LSF reitingā esošie spēlētāji un vēl divus spēlētājus izlasei var nominēt izlašu treneris Aleksandrs Pāvulāns pēc "wild card" principa. Ja kāds no šiem spēlētājiem atsakās piedalīties izlases atlasē, iespēju pretendēt uz vietu izlasē iegūst nākamais stiprākais spēlētājs pēc reitinga.

 

Atlases turnīrs vīriešiem notiks Real squash turnīra ietvaros 15.-16. februārī. Sacensību datums dāmām vēl tiks saskaņots. Pēc atlases turnīra izlases dalībniekiem tiks rīkoti ETC3 2018 sagatavošanas treniņi.

 

ETC katrā komandu mačā sacenšas 3 dāmas un 4 kungi. LSF nolēmusi Latvijas vīriešu komandā iekļaut 6 spēlētājus, sieviešu komandā – 5 spēlētājas. Dāmu komandā automātiski kvalificējas Latvijas vienīgā PSA spēlētāja Ineta Mackeviča.

Eiropas komandu čempionāts Rīgā, Pepsi centrā šogad notiks no 25. līdz 28. aprīlim.

 

Dalībnieku saraksts:

 

Sieviešu izlases:

Latvija

Baltkrievija

Ukraina

Horvātija

Igaunija

Monako

Norvēģija

Rumānija

Zviedrija

Turcija

Luksemburga

Itālija

 

 

Vīriešu izlases:

Latvija

Baltkrievija

Ukraina

Horvātija

Igaunija

Monako

Grieķija

Norvēģija

Rumānija

Zviedrija

Turcija

Luksemburga

Gibraltārs

Gērnsija

Islande

Menas sala

Džērsija

Lihtenšteina

Lietuva

 

Krievija 

komentāru nav
komentēt
pirmā iepriekšējā 0 / 0 nākamā pēdējā
vārds:

komentēt:
   ... atjaunot
Post comment
  month  
M
T
W
T
F
S
S
...Developed by Limedesign.lv...