LATVIJAS SKVOŠA FEDERĀCIJA
latvian squash federation
 


lasi vairāk
LSF kauss 5. posms (27.04.2019)

17. Latvijas čempionāts skvošā junioriem un senioriem

ENRI skvoša vakari
Fitland līgas noslēguma turnīrā uzvar juniori - Ūbelis un Gelmanis
Maijs 19, 2018
19. maijā notikušajā Fitland līgas noslēguma turnīrā abās grupās uzvarēja Jelgavas juniori.
 Spēcīgākajā Open grupā nepārspēts palika un pirmo reizi Jelgavā notiekošajās pieaugušo sacensībās uzvarēja Augusts Ūbelis, savukārt MIX grupā laurus plūca Toms Gelmanis. 
 
Open grupā finālā Augusts pārspēja Baibu Lulli, savukārt, par bronzu cīnījās divi regulārie "Fitland" līgas viesspēlētāji - rīdzinieks Kristaps Baņķis un Šauļu kluba spēlētājs Gedas Stankevičs. Piecu geimu treilerī uzvaru izrāda Gedas, kurš pirms tam arī no cīņas par medaļām izslēdza ar pirmo nummuru izsēto Gati Graudumu, kuram 5. vieta. 
 
MIX grupā, tāpat kā Jelgavā notikušajā Jaungada turnīrā uzvara Tomam Gelmanim, sudrabs pirmo reizi Armandam Kančam. Izcīnot sīvas spēles apakšgrupā, cīņā par 3. vietu juniors Artjoms Lazarevs pārspēja pieredzējušo Daci Cikmaču. 
 
Prieks, ka skvošs Jelgavā kļūst par ģimenisku pasākumu. Sacensībās piedalījās trīs ģimenes - Armands un Lukass Kanči, Uldis un Una Ulmaņi, Katrīna un Gints Krastiņi. Tā turpināt un - gaidām papildinājumus! 
 
Open grupā piedalījās 16 sēlētāji, MIX grupā - 13. 
Jaunajā skvoša sezonā iespējamas izmaiņas līgas formātā - aktīvie spēlētāji aicināti sniegt priekšlikums! 
 
Paldies Jelgavas turīru regulārajam atbalstītājam sporta preču zīmola Victor pārstāvjiem, kā arī farmācijas kompānijai Solepharm un AS Tukuma piens. 
komentāru nav
komentēt
pirmā iepriekšējā 0 / 0 nākamā pēdējā
vārds:

komentēt:
   ... atjaunot
Post comment
  month  
M
T
W
T
F
S
S
...Developed by Limedesign.lv...