LATVIJAS SKVOŠA FEDERĀCIJA
latvian squash federation
 


lasi vairāk
10.Latvijas Amatieru Kauss, 2.posms
2018.gada 21.jūlijā (sestdien), plkst. 10:00; Pepsi Centrs. Pieteikšanās - līdz 19.07.2018. (ceturdien).
Spēlētāju reitinga sistēmas maiņa
No 1. oktobra Latvijas Skvoša federācija (LSF) ievieš jaunu spēlētāju reitinga sistēmu
12. aprīlī Latvijas - Igaunijas izlašu turnīrs
Ceturtdien, 12. aprīlī Rīgā, Pepsi centrā notiks 11. Latvijas -..
Gaidāmi jaunumi 2017./2018. gada skvoša sezonā
Augusts 29, 2017
Latvijas Skvoša federācija (LSF) ir sagatavojusi 2017./2018. gada sezonas sacensību un pasākumu kalendāru, kurā, salīdzinot ar iepriekšējo sezonu, plānotas gan jaunas iniciatīvas, gan līdzšinējo tradīciju turpināšana.
 
Būtisks jaunums ir tas, ka LATVIJAS ČEMPIONĀTS sievietēm un vīriešiem turpmāk notiks novembrī, ne vairs februārī, kā tas bija līdz šim, pie tam nodalot to no junioru un senioru čempionu titulu izcīņas. 
Attiecīgo grupu aktīvie spēlētāji šajā sezonā varēs piedalīties Latvijas čempionātā senioriem un junioriem 7. un 8. aprīlī. Ja iepriekš senioriem un junioriem vienas dienas formātā spēļu garumu nācās reducēt līdz divu geimu uzvarai, tad tagad plānots spēlēt divas dienas, izspēlējot pilnvērtīgas best of 5 spēles.  
"Februāris ir tipisks vīrusu izplatības laiks, kas daudziem spēlētājiem pagājušajā sezonā liedza piedalīties gada nozīmīgākajās sacensībās. Novembrī spēlētāji pēc vasaras atpūtas un fiziskās formas uzlabošanas jau būs pietiekami iespēlējušies, lai līdz ar valsts simtgadi svinētu arī skvoša svētkus. Junioru un senioru čempionāta nodalīšana ļaus daudziem spēlētājiem gatavoties un piedalīties divās nozīmīgās sacensībās - gan čempionāta pamatturnīrā, gan senioru/ junioru turnīrā," skaidro LSF valdes priekšsēdētājs Raivis Lucijanovs. 
 
No 25. līdz 28. aprīlim Rīgā notiks EIROPAS KOMANDU ČEMPIONĀTS (ETC) skvošā 3. divīzijai, kurā Latvija pēc pāris gadu pārtraukuma piedalīsies gan ar dāmu, gan kungu komandām. Pērn Latvija, pateicoties LSF valdes neatlaidībai, izcīnīja tiesības rīkot šo turnīru. Lielākas cerības tiek liktas uz dāmu komandu, kuras augstākais mērķis būtu pirmo reizi kvalificēties 2. divīzijai, bet cītīga gatavošanās un atdeve tiek gaidīta no abām komandām. 
Lai akcentētu tieši sacensību sportisko pusi un sagatavotos startam ETC un Latvijas čempionātā, tiks aizsākta "REAL SQUASH" turnīru sērija, kurā divās dienās tiks izspēlētas spēles best of 5 formātā. "Grupas ar astoņiem dalībniekiem katrā tiktu veidotas pēc play off principa, katram dalībniekam izspēlējot trīs augstvērtīgas best of 5 spēles ar normālu atpūtas laiku starp tām. Viena spēle tiktu izspēlēta piektdienas vakarā, divas - sestdienā. Astotnieka formāts nodrošinātu to, ka spēlētāji būtu maksimāli līdzvērtīgi un tiktu minimizēts nevienlīdzīgo spēļu skaits. Tas būtu real squash," stāsta sacensību iniciators Aleksandrs Pāvulāns. 
Tāpat kā pērn, turpināsies dāmu LATVIJAS GRAND PRIX turnīru sērija ar pieciem posmiem un finālu. Saglabāsies arī LSF KAUSS kā vienas dienas turnīrs. 
Papildus tam, JUNIORI aicināti piedalīties arī divos Baltijas junioru turnīros - novembrī un aprīlī, kā arī Latvijas čempionātā, bet sezonu 14. oktobrī ieskandēs Jelgavas atklātais čempionāts skvošā junioriem. 
Notiks arī citu organizatoru rīkoti turnīri, tādi kā Leone Retro, Leone Mix, Saulgriežu kauss, Jelgavas atklātais čempionāts, Riga Ladies Open, ikgadējais Riga Cup, Fitland līgas turnīri, klubu turnīrs, iespējams, arī kādi jauni turnīri sadarbībā ar skvoša klubiem. 
Sekojam līdzi kalendāram http://www.squash.lv/lv/turniri/index.html
LSF reitinga turnīros joprojām būs nepieciešama licence, kuras gada maksa saglabāta līdzšinējā - 14 eur pieaugušajiem un 7 eur junioriem, kas spēlē pieaugušo turnīros.
komentēt
Lauris Rozenvalds : 30.08.2017 - 14:13

Ja skatās kalendārā, tad tie "Real squash" turnīri ir ielikti sestdienās un svētdienās. Manuprāt, sakarīgāk un arī rakstā minēts, ka būs piektdienas vakaros un sestdienās. Kā tad būs?
Haralds : 30.08.2017 - 10:14
Kur var iepazīties ar abu Latvijas izlašu kandidātu sarakstu?q
Haralds : 30.08.2017 - 10:12
FM
pirmā iepriekšējā 1 / 1 nākamā pēdējā
vārds:

komentēt:
   ... atjaunot
Post comment
  month  
M
T
W
T
F
S
S
...Developed by Limedesign.lv...