LATVIJAS SKVOŠA FEDERĀCIJA
latvian squash federation
 


lasi vairāk
LSF kauss 5. posms (27.04.2019)

17. Latvijas čempionāts skvošā junioriem un senioriem

ENRI skvoša vakari
I. Mackeviča dalās pieredzē ar junioriem
Marts 20, 2019
20. martā Rīgā sadarbībā ar Latvijas Skvoša federāciju notika pirmā Latvijas vienīgās profesionālās skvoša spēlētājas Inetas Mackevičas vadītā meistarklase jaunajiem skvošistiem.

Treniņā tika akcentēta sitienu precizitāte mērķos, kā arī izpildīti dažādi spēles uzdevumi, izspēlēti spēles varianti, atrodoties kortā vairākiem spēlētājiem. Juniori bija gandarīti par iespēju smelties profesionālas spēlētājas pieredzi.

 

Inetas vadītajā treniņā piedalījās uz progresu orientēti septiņi juniori no Rīgas un Jelgavas. Aicināti tika arī labākie juniori no Pļaviņām un Madonas, diemžēl, viņi nespēja tik uz nodarību.

 

LSF valdes priekšsēdētājs Māris Macijevskis izsaka pateicību par Inetas atsaucību un cerību, ka LSF un Inetas sadarbība, sportistei daloties pieredzē gan ar junioriem, gan viņu treneriem, gan citiem sportistiem, turpināsies.

 

Meistarklase tika organizēta ar Latvijas Sporta federāciju padomes (https://lsfp.lv/) un IK “R.C.T.S.” ( atbalstu). Paldies arī lielākajam skvoša piederumu veikalam Squashshop par dāvanu Inetai.

 

Nākamais turnīrs, kurā Ineta pēc dalības pasaules čempionātā februāra nogalē piedalīsies, ir Eiropas komandu čempionāts 3. divīzijai, kurā startēs kopā ar trīs citām Latvijas pārstāvēm -Elīzu Dombrovsku, Lieni Riebu un Baibu Lulli. Turnīrs notiks no 3. līdz 6. aprīlim Portugālē, Lisabonā. Pēc tam Ineta dosies uz diviem PSA turnīriem ASV.  

komentāru nav
komentēt
pirmā iepriekšējā 0 / 0 nākamā pēdējā
vārds:

komentēt:
   ... atjaunot
Post comment
  month  
M
T
W
T
F
S
S
...Developed by Limedesign.lv...