LATVIJAS SKVOŠA FEDERĀCIJA
latvian squash federation
 


lasi vairāk
LSF kauss 5. posms (27.04.2019)

17. Latvijas čempionāts skvošā junioriem un senioriem

ENRI skvoša vakari
I. Mackeviča palīdz kaldināt Paderbornas kluba uzvaru Vācijas komandu meistarsacīkstēs
Maijs 13, 2018
Kopā ar Vācijas Paderbornas skvoša kluba kolēģēm Ineta Mackeviča 11. maijā uzvarēja Vācijas komandu meistarsacīkstēs.

Inetai finālā nācās spēlēt izšķirošo maču, kurā ar 3:1 pārspēja pašlaik, pēc bērniņa piedzimšanas, nesen sportā atgriezušos profesionālo skvošisti (PSA 191) Šaronu Sinklairu, kas pārstāvēja Monopol Frankfurt skvoša klubu. Tādējādi Inetas pārstāvētais Paderbornas klubs ceturto gadu pēc kārtas kļuva par Vācijas skvoša līgas čempioniem.

 

Komandu meistarsacīkšu princips ir līdzīgs kā Eiropas komandu čempionātā - katrā komandā spēlē trīs spēlētājas, spēcīgākā spēlētāja spēlē ar pretinieku komandas spēcīgāko spēlētāju, otrais nummurs ar otro, trešais ar trešo.

 

Sezonas laikā katra komanda ar katru izspēlē divas reizes un izslēgšanas spēlēs parasti tiek 8 komandas, bet šogad tās bija tikai sešas. Sezonas laikā komandā var spēlēt arī vairāki piesaistītie spēlētāji, bet izslēgšanas spēlēs komandā var būt tikai viens "leģionārs". Ineta, kas Paderboenā dzīvo jau pusotru gadu un regulāri piedalās vietējos turnīros, jau tiek uzskatīta par vietējo spēlētāju.

Šogad komandu sastāvs nav bijis tik spēcīgs kā iepriekšējos gadus, kad, piemēram, Padrerbornas komandā spēlēja pasaules TOP 10 spēlētājas Noura el Tajeba un Frankfurtei - Kamilla Serme. Ineta Paderbornas komandā spēlēja kā otrais nummurs, Paderbornas pirmā nummura spēlētāja bija holandiete Milou van der Haijden, kas PSA reitingā atrodas 40. pozīcijā. Viņa finālturnīrā piekāpās beļģietei Nelei Gilis (PSA 33). Tā kā pirmajā spēlē bija uzvarējusi Paderbornas spēlētāja Franciska Hennes, Inetas spēle klubam bija izšķirošā un nesa uzvaru.

 

Vīriešiem konkurence ir lielāka, viņiem ir vairākas divīzijas un vispirms jāizcīna tiesības spēlēt play off savas ziemeļu un dienvidu līgās un uz play off tiek tikai 4 komandas. Vīriešu komandās arī tiek piesaistīti pasaules top spēlētāji, bet izslēgšanas spēlēs drīkst spēlēt tikai divi leģionāri. Vīriešu konkurencē arī uzvarēja Paderbornas skvoša klubs - jau piekto gadu pēc kārtas.   

komentāru nav
komentēt
pirmā iepriekšējā 0 / 0 nākamā pēdējā
vārds:

komentēt:
   ... atjaunot
Post comment
  month  
M
T
W
T
F
S
S
...Developed by Limedesign.lv...