LATVIJAS SKVOŠA FEDERĀCIJA
latvian squash federation
 


lasi vairāk
LSF kauss 5. posms (27.04.2019)

17. Latvijas čempionāts skvošā junioriem un senioriem

ENRI skvoša vakari
I. Mackevičai izredzes tikt uz pasaules čempionātu skvošā
Decembris 01, 2018
Latvijas skvošiste Ineta Mackeviča profesionālo spēlētāju pasaules (PSA) reitingā sasniegusi 63. pozīciju, kas dod cerības pirmo reizi tikt uz pasaules čempionātu (PČ) skvošā.
 
Pasaules čempionāts nākamgad no 23. februāra līdz 3. martam notiks ASV, Čikāgā. 
 
Tiesības tajā startēt iegūst 64 labākie sportisti katrā - vīriešu un sieviešu grupā - 56 labākie pēc reitinga 2019. gada janvārī un astoņi uzaicinātie spēlētāji, kuri uzvarējuši Pasaules čempionāta kvalifikācijas turnīros, kā arī junioru pasaules čempioni. Ja kādam no šiem spēlētājiem vietu čempionātā garantē vieta reitingā vai kāds nevar piedalīties, tiek uzaicināti pēc reitinga nākamie spēlētāji. 
 
Lai arī esošā 63. pozīcija PSA reitingā I. Mackevičai dod cerības tikt uz Čikāgu, mūsu sportiste vēl centīsies pakāpties reitingā, lai savas izredzes padarītu drošākas.  Decembrī I. Mackeviča plāno piedalīties trīs PSA reitinga turnīros - Monako (20 000 ASV dolāru vērts turnīrs) Londonā (10 000) un Helsinkos (5000). 
 
Atādinām, ka liepājniece I. Mackeviča novembrī kļuva par deviņkārtēju Latvijas čempioni skvošā un ir vienīgā Latvijas profesionālā skvoša spēlētāja. Arī Latvijas čempionāts, kurš tika rīkots kā PSA satelītturnīrs, ļāva I. Mackevičai nopelnīt reitinga punktus, kuri kopā ar nopelnītajiem punktiem par iekļūšanu astotdaļfinālā PSA (10 000 dolāru) turnīrā Ēģiptē deva iespēju novembrī pakāpties PSA reitingā par sešām pozīcijām. 
komentāru nav
komentēt
pirmā iepriekšējā 0 / 0 nākamā pēdējā
vārds:

komentēt:
   ... atjaunot
Post comment
  month  
M
T
W
T
F
S
S
...Developed by Limedesign.lv...