LATVIJAS SKVOŠA FEDERĀCIJA
latvian squash federation
 


lasi vairāk
LSF kauss 5. posms (20.04.2019)

17. Latvijas čempionāts skvošā junioriem un senioriem

ENRI skvoša vakari
AKTUĀLAS ZIŅAS
Laiks pieteikties Grand Prix IV. posmam (9)
Latvijas Skvoša Federācija un Baltic Squash Institute aicina uz Latvijas Grand Prix 2012 , IV. posmu. Turnīrs notiks 10.12.2011 + TURNĪRA SADALIJUMS
LSF: Pasaules zvaigžņu vizīte Rīgā - nozīmīgākais notikums Baltijas skvošā (5)
Svētdien, 27.novembrī, noslēdzās trīs dienu WSF skvoša popularizēšanas programma Latvijā, kuras ietvaros seškārtējā pasaules čempione Nikola Deivida (Malaizija) un skvoša treneris, bijušais vīriešu skvoša reitinga līderis Džons Vaits (Skotija) sniedza skvoša spēles paraugdemonstrējumus, spēlējot ar Latvijas, Igaunijas un Lietuvas skvoša izlašu sportistiem, Latvijas junioriem un mediju pārstāvjiem.
World Squash News: WSF Ambassadors "An Inspiration" To Latvian Squash (11)
The World Squash Federation's inaugural WSF Ambassador Programme in Latvia last week was hailed as an "inspiration" to the country's squash community at the end of the three-day visit to the Baltic country's capital Riga featuring leading international players Nicol David and John White.
Pasaules skvoša zvaigznes Rīgā: Fotoreportāža (8)
Fotoreportāžas no preses konference ar pasaules čempioni skvošā Nikolu Deividu (Nicol David), eksčempionu Džonu Vaitu (John White) draudzības spēlēm un seminariem.
Saruna ar seškārtēju pasaules čempioni skvošā Nikolu Deividu (5)
Radio 101 studijā viesojās Nikola Deivida no Malaizijas, seškārtēja pasaules čempione skvošā, kā arī Latvijas Skvoša federācijas pārstāvji.
Pasaules skvoša zvaigznes Rīgā: Plānotie pasākumi (8)
LSF aicina skvoša fanus, spēlētājus, trenerus un citus interesentus izmantot iespēju tikties ar pasaules skvoša zvaigznēm.
  month  
M
T
W
T
F
S
S
...Developed by Limedesign.lv...