LATVIJAS SKVOŠA FEDERĀCIJA
latvian squash federation
 


lasi vairāk
Tiek izsludināta pieteikšanās uz 16.Latvijas čempionātu skvošā junioriem un senioriem
Latvijas Skvoša federācija (LSF) paziņo, ka ir sākusies spēlētāju pieteikumu..
Real Squash 3- vai esi tam gatavs?
F1 Squash, LSF un Salming aicinā uz trešo Real Squash..
LSF kauss 3.posms
20.janvārī notiks Latvijas Skvoša federācijas kausa 3.posms Piesaki savu dalību!
Ineta Mackeviča – 11.labākā spēlētāja Eiropā
Augusts 29, 2017
Eiropas individuālajā slēgtajā čempionātā, kas šogad norisinājās no 24. līdz 27.augustam Notinghemā Anglijā, mūsu labākā skvošiste Ineta Mackeviča ieguvusi 11.vietu.

Eiropas individuālajā slēgtajā čempionātā, kas šogad norisinājās no 24. līdz 27.augustam Notinghemā Anglijā, mūsu labākā skvošiste Ineta Mackeviča ieguvusi 11.vietu. Inetas mērķis šogad bija tikt labāko astoņniekā, taču tam patraucēja salīdzinoši neveiksmīgā izsējuma tabula un fakts, ka jau pirmajās kārtās pretī stājās “jaunie talanti”.

Pirmajā kārtā Ineta spēlēja ar angļu juniori Elīzu Lazarus (Elise Lazarus), kurai zaudēja 1-3. Pamainot spēles taktiku, Inetai izdevās uzvarēt trešajā geimā, taču ceturtajā arī pretiniece reaģēja ar taktikas maiņu un, spēlējot punkts punktā, geims tomēr tika zaudēts. 

Otrā kārtā sīvā cīņā, bet tomēr pārliecinoši vinnēta Zuzana Kubanova (Zuzana Kubanov) no Čehijas 3-0. 

Trešajā kārtā Inetai pretim stājās šī gada Eiropas Junioru  čempione no Spānijas – Kristīna Gomeza (Christina Gomez). Ineta pati atzīst: “Spēle gāja kā pa viļņiem, viena otru "atkodām" pēc katra geima, taču beigās Kristīna atrada īstos ieročus uzvarai. Šī bija ļoti interesanta spēle, tikai žēl par iznākumu.”

Pēdējā kārtā Ineta pārliecinoši uzvarēja šveicieti Mariju Špakovu (Maria Shpakova) un kopumā čempionātā ieguva godpilno 11.vietu.

komentāru nav
komentēt
pirmā iepriekšējā 0 / 0 nākamā pēdējā
vārds:

komentēt:
   ... atjaunot
Post comment
  month  
M
T
W
T
F
S
S
...Developed by Limedesign.lv...