LATVIJAS SKVOŠA FEDERĀCIJA
latvian squash federation
 


lasi vairāk
12. aprīlī Latvijas - Igaunijas izlašu turnīrs
Ceturtdien, 12. aprīlī Rīgā, Pepsi centrā notiks 11. Latvijas -..
Spēlētāju reitinga sistēmas maiņa
No 1. oktobra Latvijas Skvoša federācija (LSF) ievieš jaunu spēlētāju reitinga sistēmu
Ineta Mackeviča turpina uzkrāt turnīru pieredzi
Maijs 18, 2017
Noslēgusies trīs turnīru tūre Latvijas labākajai skvošistei Inetai Mackevičai. Ineta turpina uzkrāt ļoti būtisku turnīru pieredzi un maijā sasniegusi 86.vietu PSA reitingā!

No 19.-22.aprīlim Ineta piedalījās GILLENMARKETS IRISH SQUASH OPEN 2017 Dublinā, kur Ineta iekļuva PSA 15k pamatturnīrā. Pamatturnīra pirmajā kārtā Ineta tikās ar Nr.2 izsēto spēlētāju Nele Gilis, kurai piekāpās ar rezultātu 1-3 un kura arī kļuva par turnīra uzvarētāju.

No 25.-28.aprīlim savukārt Ineta piedalījās KEITH GRAINGER MEMORIAL UCT OPEN SQUASH CHAMPIONSHIPS 2017 Keiptaunā, kur diemžēl nepaveicās ar turnīra tabulu. Pirmajā kārtā Ineta pārliecinoši uzvarēja kvalifikācijas uzvarētāju, savukārt otrajā kārtā tikās ar zemāk reitingā esošo ēģiptieti Mennu Hamed, kurai sīvā cīņā zaudēja 1-3. Strauji reitingā kāpjošā Menna Hamed, kura uzvarēja arī martā notikušajā Riga Ladies Open 2017, vēlāk uzvarēja turnīru.

No 3.-6.maijam Ineta guva ļoti interesantu pieredzi BULL RING OPEN SQUASH CHAMPIONSHIPS 2017, kas notika Johannesburgā Dienvidāfrikā – pirmo reizi nācās spēlēt 1600m virs jūras līmeņa ar “high-altitude ball”. Bumba šādos apstākļos atlec daudz citādāk, un tā ir arī laba pārbaude spēlētāja fiziskajai izturībai. Turnīrā Inetai veicās labi – viņa tika līdz pusfinālam, kur ar 0-3 zaudēja Nr.1 izsētajai dienvidāfrikānietei Milnay Louw, kura šajos kortos spēlējusi daudz un labi izmantoja tā priekšrocības. Ineta pati atzīst: “Trešajā geimā biju ļoti tuvu, lai lauztu spēli, bet..... šoreiz neizdevās. Kopumā sanāca ļoti laba sacensību tūre. Brīnumus neparādīju, taču turējos labā līmenī. Pieredzes bagāža nu ir papildināta ar uzviju, kas līdz šim bija ievērojami trūcis.” 

Šonedēļ Ineta dosies uz Šveici, kur plānota dalība SEKISUI OPEN 2017 turnīrā. Lai arī nav paveicies ar izsējuma tabulu - pirmajā kārtā spēcīga un sarežģīta pretiniece, tomēr Ineta ir noskaņota cīnīties un izmantot visu uzkrāto pieredzi un treniņu rezultātu.

Maijā Ineta Mackeviča sasniegusi 86.vietu PSA reitingā!

komentāru nav
komentēt
pirmā iepriekšējā 0 / 0 nākamā pēdējā
vārds:

komentēt:
   ... atjaunot
Post comment
  month  
M
T
W
T
F
S
S
...Developed by Limedesign.lv...