Amatieru Kausa finālposmā uzvarētāji: Trofimovs, Lapiņš un Esiņa
Leone Retro 2018: 7.10.2018
Wooden rackets
Spēlētāju reitinga sistēmas maiņa
No 1. oktobra Latvijas Skvoša federācija (LSF) ievieš jaunu spēlētāju reitinga sistēmu
Jaungada turnīrā Jelgavā uzvar Priževoits, Beseris un Lulle
Janvāris 13, 2018
Pirmajā 2018. gada reitinga turnīrā Jelgavā spēcīgākajā M1 grupā uzvarēja pieredzējušais spēlētājs no Rīgas Gunārs Priževoits. Gunārs finālā 3:0 pārspēja Artūru Zaicevu. Četros geimos cīņa izvērtās par 3. vietu, kuru izcīnīja Jelgavnieks Gatis Graudums, Viesturu Bērziņu atstājot ar koka medaļu.

Ar skvoša vēstnieces Edītes Masaļskas palīdzību starp spēcīgākās kungu grupas uzvarētājiem tika izlozēta turnīra atbalstītāja sporta preču zīmola "Victor" pro skvoša rakete, kura nonāca Gata īpašumā.

W1 grupā fināls kārtējo reizi starp jelgavniecēm. Nepārspēta palika Baiba Lulle, finālā (3:1) pārspējot savu audzēkni, juniori Elīzu Dombrovsku. Arī četros geimos ar Edīti Masaļsku bronzu izcīnīja rīdziniece Ginta Sniedzīte.

M2 grupā pirmā izsētā spēlētāja titulu godam aizstāvēja Jānis Beseris, kuram geimu gan finālā pamanījās atņemt jelgavnieks Juris Čūders, tradicionāli atspēlējot vairākas geimbumbas. Kungu cīņās savu vietu zem saules - 3. vietu izcīnīja Elīza Dombrovska, kolēģi jelgavnieku Māri Eliņu atstājot uzreiz aiz pjedestāla.

Jelgavas Skvoša kluba organizētās sacensības notika 12., 13. janvārī Jelgavā sporta klubā Fitland.  Turnīra rezultāti tiks ieskaitīti Latvijas Skvoša federācijas (LSF) reitingā ar A klases reitinga turnīra punktiem.

Sacensību dalībnieki saņēma balvas no turīnra organizatoriem un atbalstītājiem: "Victor", "Fitland", farmācijas kompānijas "Solepharm", AS "Tukuma piens" (Baltais.lv).