Noslēdzās 2017.gada 9. Latvijas Amatieru Kauss
Riga Cup 2017 PSA uzvar Mackeviča un Brūks
Saulgriežu kauss
Sveicot pavasari 9. aprīlī Rīgas skvoša spēlētāju klubs organizē handikapu..
Jaunie Latvijas junioru čempioni skvošā - Rozenvalds un Rozenfelde
Aprīlis 14, 2013
Ar sensāciju noslēdzies 11. Latvijas čempionāts skvošā junioriem, kurā par junioru čempionu, kas tiek noteikts grupā līdz 19 gadiem kļuva astoņgadīgais jelgavnieks Pauls Rozenvalds. Meitenēm par junioru čempioni pirmo reizi kļuva Loreta Rozenfelde, arī no Jelgavas. Jelgavnieki dominēja gan uz puišu, gan meiteņu pjedestāliem.

Bez Paula Rozenvalda, kurš izcīnīja savu pirmo zelta medaļu, vēl arī jelgavnieks Kārlis Kaltigins BU19 grupā izcīnīja bronzas medaļu. Turklāt Kārlis bija vienīgais, kuram izdevās pārspēt savu treniņu partneri Paulu, taču Kārlis zaudēja spēcīgajam Gvido Jansonam, kurš iepriekšējos gados bija uzvarējis U13 turnīros un ir arī Latvijas junioru čempions raketlonā (skvošs, badmintons, teniss, galda teniss). Ņemot vērā, ka visiem trim medaļu pretendentiem bija vienāds uzvarēto un zaudēto geimu skaits, uzvarētājs tika noskaidrots, vērtējot iegūto un zaudēto punktu attiecību.

Jaunais Latvijas skvoša čempions ikdienā trenējas ne tikai skvošā, bet ir arī vārtsargs Jelgavas futbola klubā "Jelgava" 2004. un 2003.gada komandās, spēlē arī šahu un mācās Jelgavas 4.vidusskolā, specializētajā mūzikas klasē.

Pauls Rozenvalds uzvarēja arī BU13 grupā, finālā (3 : 0) pārspējot rīdzinieku Rikardu Vinniku, kurš ir apņēmības pilns turpināt tikai pirms pāris mēnešiem uzsāktos treniņus. Cīņā par trešo vietu ķekavnieks Niks Kozlovskis uzvarēja jelgavnieku Augustu Ūbelu (3 : 1). Nikam šī ir pirmā medaļa skvošā, kas viņu motivē atsākt ziemā novārtā atstātos treniņus.

Meitenēm par junioru čempioni pirmo reizi kļuva jelgavniece Loreta Rozenfelde, kas gada laikā ievērojami progresējusi, spēlējot gan junioru sacensībās, gan ar pieaugušajiem. Pērn junioru čempionātā Loreta izcīnīja bronzas medaļu. Pirms skvoša Loreta īslaicīgi izmēģināja vairākus sporta veidus, un pie skvoša sākotnēji palika, jo bija apnicis tos mainīt, bet pēdējā gada laikā tas ir kļuvis par viņas sirdslietu un uz treniņiem un sacensībām Loreta nav jāmudina. Loreta ir Jelgavas Spīdolas ģimnāzijas bioloģijas olimpiādes uzvarētāja.

Otro vietu izcīnīja jaunās čempiones treniņu partnere Elīza Čapļa (Jelgavas Spīdolas ģimnāzijas 7.klase), kurai šis bija pirmais čempionāts un kura gada laikā, kopš trenējas, sasniegusi labu līmeni. Trešā meitenēm rīdziniece, raketloniste Jevgēņija Šļonska, kura pērn bija otrā, piekāpjoties citai jelgavniecei Elīnai Semjonovai, kura skvošu vairs nespēlē.

Latvijas čempionāts skvošā junioriem notika 13. aprīlī Rīgā, Zelta Boulinga un Skvoša centrā.

Vienlaikus tika noskaidroti arī uzvarētāji senioru grupās. Vecuma grupā virs 35 gadiem uzvarēja liepājnieks , ģeodēzists Ivars Liepiņš, grupā 45+ - “Ventspils Nafta” valdes priekšsēdētājs Saimons Bodijs.

Kā jau ziņots, Latvijas čempioni skvošā pamatturnīrā tika noskaidroti 6., 7. aprīlī, kur atkārtoti uzvarēja Aleksandrs Pāvulāns un Ineta Mackeviča.

Latvijas čempionātu skvošā atbalsta SIA “Stenders, SIA “AB Medical Group Riga”, “Celtniecības plēvju centrs, reklāmas aģentūra “Leone”, SIA “Poligrāfijas grupa MŪKUSALA”. Čempionāts līdzfinansēts arī no valsts budžeta.