LATVIJAS SKVOŠA FEDERĀCIJA
latvian squash federation
 


lasi vairāk
LSF kauss 5. posms (20.04.2019)

17. Latvijas čempionāts skvošā junioriem un senioriem

ENRI skvoša vakari
Jelgavas čempione - Baiba Lulle
Oktobris 20, 2018
Par Jelgavas čempioni pēc gadu pārtraukuma atkal kļuvusi jelgavniece Baiba Lulle, savukārt amatieru W2 grupā sīvās cīņās uzvarēja juniore, Jelgavas Spīdolas ģimnāzijas skolniece Laura Badūne.
 
 
Čempiones tituls tika izcīnīts W1 grupā, kurā sacentās astoņas dāmas. Finālā, līdzīgi kā citos Latvijas sieviešu turnīros, B. Lulle tikās ar savu audzēkni, iepriekšējā gada Jelgavas pieaugušo un junioru čempioni Elīzu Dombrovsku, kura tikko izaugusi no junioru statusa. Pērn B. Lulle meniska traumas dēļ nespēlēja, savukārt šis viņai bija pirmais turnīrs, tikko atsākot spēlēt pēc kāju operācijas augustā. Trešā vieta W1 grupā rīdziniecei Gintai Krūklei. 
 
W2 grupā kopā ar pieaugušajām teicami startēja Jelgavas juniores. 14-gadīgajai Laurai Badūnei finālā piecos geimos ar 3:2 izdevās pārspēt pieredzējušo un W2 grupu Latvijas turnīros ne reizi vien uzvarējušo Margitu Biti. Bronza Lauras treniņu partnerei, arī Jelgavas Spīdolas ģimnāzijas skolniecei Hannai Siekai. Jāpiebilst, ka Hanna pirmo reizi izmēģināja spēkus arī W1 grupā. Lai arī te nācās piekāpties pieredzējušākām spēlētājām - ļoti veiksmīga debija - visās spēlēs Hanna spēja pretiniecēm atņemt pa geimam vai pat diviem. 
W2 grupā cīnījās 10 spēlētājas - visas jelgavnieces. 
Jelgavas čempionātu organizē Biedrība "Jelgavas Skvoša klubs" ar Jelgavas Sporta servisa centra atbalstu. Sacensības atbalsta arī sporta preču zīmols "Victor" un veikals "BeSport", fitnesa klubs "Fitland", farmācijas kompānija "Solepharm", AS "Tukuma piens" (baltais.lv). 
Sacensību rezultāti tiks ieksaitīti Latvijas Skvoša federācijas reitingā. 
Svētdien, 22. oktobrī tiks noskaidrots Jelgavas čempions vīriešiem M1 grupā 16 spēlētāju konkurencē, savukārt pēcpusdienā tikpat kupla skaita grupā sacentīsies vīrieši M2 grupā. 
Juniori čempioni tiks noskaidroti 4. novembrī, noslēdzot Jelgavas atklāta čempionāta skvoša   maratonu. 
komentāru nav
komentēt
pirmā iepriekšējā 0 / 0 nākamā pēdējā
vārds:

komentēt:
   ... atjaunot
Post comment
  month  
M
T
W
T
F
S
S
...Developed by Limedesign.lv...