Komandas noformēsies turnīra atklāšanas laikā
11.novembrī - Lāčplēša dienā notiks Latvijas Skvoša federācijas kausa 1.posms
Real Squash 2- vai esi tam gatavs?
F1 Squash, LSF un Salming aicinā uz otro Real Squash..
Jelgavas čempioni skvošā - Dombrovska un Pekstiņš
Oktobris 22, 2017
Ar spēcīgākās kategorijas - W1 dāmām un M1 kungiem sacensībām 22. oktobrī noslēdzās Jelgavas atklātā čempionāta skvošā sacensību sērija.

Par Jelgavas čempioniem kļuva Jelgavas juniore Elīza Dombrovska un rīdzinieks Kārlis Pekstiņš
Dāmu finālā Elīza četros geimos (3:1) pārspēja citu ex-jelgavnieci Daci Vīganti. Bronza rīdziniecei Edītei Masaļskai. Dāmām šogad gan bija mazāka konkurence - astoņas dalībnieces, savukārt, kungiem M1 klasē - 19 spēlētāji.
Spēcīgajā konkurencē Kārlis Pekstiņš finālā pārspēja junioru Jāni Plūmi, savukārt bronza Jāņa pirmajam trenerim, Ķekavas skvoša kluba "Zanzibāra" īpašniekam Andim Ozolam. Andis cīņā par medaļu ar 2:1 pārspēja izturīgo liepājnieku Ivaru Liepiņu.
Iepriekš, Pasaules skvoša dienā 14. oktobrī Jelgavas junioru čempiona titulu izcīnīja ķekavnieks Jānis Plūme, dāmu konkurencē junioriem spēcīgā E. Dombrovska, kurai, spēlējot kopā ar puišiem - bronza. 2. vieta jelgavniekam Augustam Ūbelim.
U15/BU13 spēcīgākais bija pļaviņietis Jānis Smilgājs, GU13 grupā pārliecinošu uzvaru guva jelgavniece Kristena Kanča. Sacensībās piedalījās 22 juniori, 12 no Jelgavas, 6 no Pļaviņām, divi no Rīgas, pa vienam no Ķekavas un Madonas.
15. oktobrī noskaidroti tika uzvarētāji amatiergrupās dāmām un kungiem. W2 grupā uzvarēja jelgavniece Ilze Kuligina, M2 grupā kausu uz Rīgu aizveda Māris Lazdiņš.
Jelgavas čempionātu organizē Biedrība "Jelgavas Skvoša klubs" ar Jelgavas Sporta servisa centra atbalstu. Junioru turnīru Pasauldes skvoša dienas ietvaros atbalsta arī Latvijas Skvoša federācija ar programmas Valsts sportam palīdzību. Sacensības atbalsta arī sporta preču zīmols "Victor" un veikals "BeSport", fitnesa klubs "Fitland", farmācijas kompānija "Solepharm", AS "Tukuma piens" (baltais.lv).
M1, W1 un W2 grupu sacensību rezultāti ieksaitīti arī Latvijas Skvoša federācijas reitingā.