Ir uzvaras. Un ir uzvaras 5 geimos..... ..
Vēl tikai dažas dienas atlikušas līdz turnīram! Sākam 2018/2019. gada sezonas..
PIEDALIES LV100 GADES ČEMPIONĀTĀ
Tiek izsludināta pieteikšanās uz 16. Latvijas čempionātu skvošā - LV100..
Jelgavas čempions - Artūrs Zaicevs
Oktobris 21, 2018
Par 2018. gada Jelgavas čempionu skvošā kļuvis rīdzinieks Artūrs Zaicevs, kurš sīvā finālspēlē ar minimālo punktu un geimu starpību pārspēja jelgavnieku Gati Graudumu. Graudumam izdevās izcīnīt sudraba godalgu, esot piektajam izsētajam, pārspējot divus augstāka reitinga spēlētājus.
Cīņā par bronzu rīdzinieks Jānis Pudulis bija spiests piekāpties junioram, pirmajam izsētajam spēlētājam Jānim Plūmem no Ķekavas.

Spēcīgākajā M1 grupā starp 16 dalībniekiem bija septiņi spēlētāji no Rīgas, tostarp divi Latvijas izlases spēlētāji, pieci jelgavnieki, divi spēlētāji no Šauļiem, viens no Ķekavas, viens - no Pļaviņām.

M2 grupā faktiski ārpus konkurences nepārspēts palika rīdzinieks Ivo Strods, kuram saskaņā ar reitingu drīzāk piedienētu spēlēt M1 grupā, taču jāņem vērā, ka Strods pamazām ieiet spēļu ritmā pēc ilgāka pārtraukuma traumas dēļ. Finālā viņš pārspēja jaunāko šā turnīra dalībnieku, 12 gadīgo Jelgavas junioru Lukasu Kanču, kurš veiksmīgi izlauza ceļu līdz finālām, pārspējot trīs prāvākus pretiniekus - Mārci Matīsu, Ivaru Laimīti un Kasparu Sirmo, kurš bija spiests piekāpties arī cīņā par bonzu pirmo reizi reitinga turīrā startējušajam ķekavniekam Laurim Volfam.

Turnīra lielo balvu - Victor skvoša raketi, kura tika izlozēta starp visu pieaugušo grupu uzvarētājām, saņēma W2 2. vietas ieguvēja, jelgavniece Margita Bite.

Jau ziņots, ka Jelgavas čempiones tiitulu dāmām izcīnīja jelgavniece Baiba Lulle, amatieru W2 grupā jelgavas juniore Laura Badūne. Juniori čempioni tiks noskaidroti 4. novembrī, noslēdzot Jelgavas atklāta čempionāta skvoša   maratonu.

Jelgavas čempionātu organizē Biedrība "Jelgavas Skvoša klubs" ar Jelgavas Sporta servisa centra atbalstu. Sacensības atbalsta arī sporta preču zīmols "Victor" un veikals "BeSport", fitnesa klubs "Fitland", farmācijas kompānija "Solepharm", AS "Tukuma piens" (baltais.lv).
Sacensību rezultāti tiks ieksaitīti Latvijas Skvoša federācijas reitingā.