Ir uzvaras. Un ir uzvaras 5 geimos..... ..
LSF kauss 1.posms (27.10.2018)
Sākam 2018/2019. gada sezonas turnīru. Nolikums un pieteikšanās. ..
Junioru čempioni skvošā Dombrovska un Plūme aizstāv titulus
Aprīlis 08, 2018
Ceturto gadu pēc kārtas par Latvijas junioru čempioni skvošā kļuvusi jelgavniece Elīza Dombrovska un par trīskārtēju čempionu - ķekavnieks Jānis Plūme.

Čempionu tituli tiek izcīnīti U19 grupās, kuras šoreiz bija apvienotas ar U17 grupām. Finālā E. Dombrovska ar 3:0 pārspēja pagājušā gada vicečempioni Annu Esiņu no Pļaviņām, savukārt J. Plūme tikpat pārliecinoši uzvarēja jelgavnieku Augustu Ūbeli, kuram, tāpat kā pērn - sudrabs.

BU15 grupā nepārspēts palika jelgavnieks Pauls Rozenvalds, GU15 grupā - jelgavniece Laura Badūne, BU13 grupā uzvara madonniekam Robertam Petruškevičam, GU13 grupā - pļaviņietei Nikolai Gasperovičai.

Seniorēm dāmām (35+) uzvara jelgavniecei Baibai Lullei, vīriešiem 35+ rīdziniekam Laurim Rozenvaldam, 40+ rīdziniekam Ērikam Kundziņam, 45+ galvastiesu pārāks par konkurentiem bija liepājnieks Ivars Liepiņš, 50+ grupā rīdzinieks un ilggadējais skvoša atbalstītājs Rinalds Krūklis.
Junioriem visvairāk medaļu komplektus izcīnīja jelgavnieki, senioriem - rīdzinieki.

16. Latvijas čempionāts skvošā notika 7., 8. aprīlī Rīgā, Pepsi centrā. Čempionātā piedalījās 75 spēlētāji - 38 seniori un 37 juniori.

Čempionātu skvošā atbalsta SIA “Poligrāfijas grupa MŪKUSALA”, "Mūsu ūdens "Mangaļi"", SIA "Medsport", reklāmas aģentūra “Leone”. Čempionāts līdzfinansēts arī no valsts budžeta, programmas "Valsts sportam".

Čempionātu organizē Latvijas skvoša federācija (LSF). Latvijas čempionāts ir apmeklētākās un augstākās kategorijas reitinga sacensības. Latvijas čempionāta pamatturnīrs notiks novembrī.