LATVIJAS SKVOŠA FEDERĀCIJA
latvian squash federation
 


lasi vairāk
LSF kauss 5. posms (27.04.2019)

17. Latvijas čempionāts skvošā junioriem un senioriem

ENRI skvoša vakari
Latvijas - Igaunijas izlašu mačā junioru kauss atgriežas Latvijā, pieaugušo kauss paliek Tallinā
Marts 24, 2019
Latvijas un Igaunijas skvoša izlašu 12. mačsacīkstē pieaugušo konskurencē pārliecinoši uzvarēja igauņi, nezaudējot nevienu spēli, savukārt junioru kausa izcīņā visas trīs spēles uzvarēja Latvijas jaunie skvošisti.
 
Junioriem pēdējā brīdī saslima viņu komandas spēcīgākais spēlētājs Rasmus Kurms, savukārt, Latvijas izlases sastāvā traumas dēļ nevarēja spēlēt labākā Latvijas juniore Anna Esiņa. Tādējādi tika nolemts trīs katras komandas juniorus sarindot spēku secībā, neatkarīgi no dzimuma. Attiecīgi mūsu jaunieši Jānis Plūme un Augusts Ūbelis spēlēja ar jaunietēm no Pērnavas, savukārt, Una Ulmane cīnījās ar puisi no Tallinas. Visiem Latvijas jauniešiem - uzvaras. 
 
Latvijas pieaugušo izlase, diemžēl, nevarēja piedalīties ar tās spēcīgāko sastāvu, kamēr Igaunijas izlasē bija visi spēcīgākie spēlētāji, kuri aprīļa sākumā piedalīsies Eiropas komandu čempionātā Portugālē, Lisabonā. Lai arī spēlētāji cīnījās ar atdevi, nācās piekāpties Igaunijas pārspēkam bez nevienas uzvarētas spēles. Tādējādi Igaunijas izlase ir uzvarējusi pēdējos divus gadus pēc kārtas. Latvija uzvarējusi 2010., 2011., 2016. un 2017. gadā. 
 
Mačsacīkstēs piedalās 8 labākie skvoša spēlētāji no katras valsts - trīs sievietes un pieci vīrieši, savā starpā sacenšoties katras komandas pirmajiem numuriem, otrajiem utt. Junioriem komandā ir divas jaunietes un divi jaunieši, šogad bija trīs. Sacensības notiek reizi gadā, pārmaiņus Latvijā un Igaunijā.
komentāru nav
komentēt
pirmā iepriekšējā 0 / 0 nākamā pēdējā
vārds:

komentēt:
   ... atjaunot
Post comment
  month  
M
T
W
T
F
S
S
...Developed by Limedesign.lv...