LATVIJAS SKVOŠA FEDERĀCIJA
latvian squash federation
 


lasi vairāk
LSF kauss 5. posms (20.04.2019)

17. Latvijas čempionāts skvošā junioriem un senioriem

ENRI skvoša vakari
Latvijas čempionātā skvošā junioriem un senioriem - 7., 8. aprīlī
Marts 08, 2018
7. un 8. aprīlī Rīgā, Pepsi centrā notiks 16. Latvijas čempionāts skvošā junioriem un senioriem.
 
 
Čempionāta pamatturnīrs, kurā tiks izcīnīti Latvijas čempionu tituli, šogad notiks vēlāk - novembrī, līdz ar Latvijas valsts simtgades atzīmēšanu. 
 
"Ja iepriekšējos gadus junioru un senioru spēles, atšķirībā no pamatturnīra, tika izspēlētas vienā dienā, tad tagad notiks spēles līdz trīs geimu uzvarai divās dienās. Spēlētāji varēs uz katru spēli nākt svaigiem spēkiem un spēlēt ar pilnu atdevi. Tā kā liela daļa spēlētāju ir vecumā virs 35 gadiem un arvien kuplāks kļūst arī junioru pulks, no kuriem daži sekmīgi spēlē arī ar pieaugušajiem, LSF nolēma arī junioru senioru turnīru rīkot divās dienās un ne tik neilgi pirms vai pēc pamatturnīra. Tagad daudziem spēlētājiem būs divi pilnvērtīgi Latvijas čempionāti," izmaiņas skaidro LSF valdes priekšsēdētājs Raivis Lucijanovs. Ja šis pilotprojekts gūs atsaucību, līdzīgi čempionāta norise varētu tikt organizēta arī turpmāk. 
 
Junioriem zēniem izsludināta pieteikšanās BU19, BU 17, BU15 un BU 13 grupās, meitenēm - GU19, GU17, GU15, GU13 grupās; senioriem un seniorēm - 35+; 40+ un 45+ un 50+ grupās. Visiem pieaugušajiem spēlētājiem jābūt spēlētāja licencei. 
 
Latvijas čempionātu skvošā organizē Latvijas Skvoša federācija. 
komentāru nav
komentēt
pirmā iepriekšējā 0 / 0 nākamā pēdējā
vārds:

komentēt:
   ... atjaunot
Post comment
  month  
M
T
W
T
F
S
S
...Developed by Limedesign.lv...