9.Latvijas Amatieru Kauss Skvošā 2017, 3.posms
Saulgriežu kauss
Sveicot pavasari 9. aprīlī Rīgas skvoša spēlētāju klubs organizē handikapu..
Latvijas čempionātā skvošā senioriem uzvar Liepiņš un Bodijs
Aprīlis 14, 2013
11. Latvijas čempionāts skvošā senioriem ir jauni uzvarētāji - vecuma grupā virs 35 gadiem - liepājnieks, ģeodēzists Ivars Liepiņš, grupā 45+ - “Ventspils Nafta” valdes priekšsēdētājs Saimons Bodijs. Abiem šīs ir pirmās uzvaras attiecīgajās vecuma kategorijās.

Ivars Liepiņš 2008. gadā 35+ vecuma grupā bija otrais, visus nākamos gadus – trešais, līdz beidzot – zelts, finālā pārspējot Edmundu Rimku ar 3 : 1. Cīņā par 3. vietu šajā grupā sīva cīņa izvērtās starp diviem Latvijas Skvoša federācijas valdes locekļiem – Raivi Lucijanovu un Baibu Lulli, kas bija vienīgā daiļā dzimuma pārstāve šajā kategorijā. Raivis džentlmeniski piekāpās dāmai, Neatkarīgās Rīta Avīzes žurnālistei Baibai Lullei ar 3 : 1.

45+ grupā nepārspēts palika spēlētājs ar 47 gadu skvša pieredzi – Simons Bodijs. Otrais – Madonas skvoša kluba šefs Voldemārs Svilāns, kurš vienīgais spēja uzvarēt geimu Saimonam, trešais arī madonietis, uzņēmējs Māris Kalniņš.

Latvijas čempionāts skvošā senioriem notika 13. aprīlī Rīgā, Zelta Boulinga un Skvoša centrā. Vienlaikus tika noskaidroti arī junioru čempioni skvošā, kur par uzvarētāju (BU19) sensacionāli kļuva astoņgadīgais Pauls Rozenvalds, bet meitenēm uzvarēja Loreta Rozenfelde (abi Jelgava).

Kā jau ziņots, Latvijas čempioni skvošā pamatturnīrā tika noskaidroti 6., 7. aprīlī, kur atkārtoti uzvarēja Aleksandrs Pāvulāns un Ineta Mackeviča.

Latvijas čempionātu skvošā atbalsta SIA “Stenders, SIA “AB Medical Group Riga”, “Celtniecības plēvju centrs, reklāmas aģentūra “Leone”, SIA “Poligrāfijas grupa MŪKUSALA”. Čempionāts līdzfinansēts arī no valsts budžeta.