LATVIJAS SKVOŠA FEDERĀCIJA
latvian squash federation
 


lasi vairāk
12. aprīlī Latvijas - Igaunijas izlašu turnīrs
Ceturtdien, 12. aprīlī Rīgā, Pepsi centrā notiks 11. Latvijas -..
Spēlētāju reitinga sistēmas maiņa
No 1. oktobra Latvijas Skvoša federācija (LSF) ievieš jaunu spēlētāju reitinga sistēmu
Latvijas dāmām Eiropas komandu čempionātā 4. vieta
Aprīlis 07, 2017
Latvijas sieviešu skvoša izlase Eiropas komandu čempionāta (ETC) 3. divīzijā Džērsijā izcīnījusi augsto 4. vietu. Latvijas izlasi pārstāvēja divas jelgavnieces - Baiba Lulle un juniore Elīza Dombrovska, kā arī Spānijā dzīvojošā Linda Svilāne. Sacensības notika no 4. līdz 7. aprīlīm.
 
 
"Meitenes izdarīja visu, ko spēja, pat vairāk. Cīnījās ar lielu pašatdevi un godam aizstāvēja Latviju. Ņemot vērā to, ka Latvijas izlasē nepiedalījās divas spēcīgākās spēlētājas, izcīnītā "koka" medaļa ir augsts sasniegums. Baiba pēc ceļa traumas devās uz Džērsiju īsti nezinot, vai spēs spēlēt, spēlējot sev neierastajā 1. pozīcijā spēja pat izcīnīt trīs uzvaras, Linda un Elīza - īstajā brīdi pa divām, nedaudz pietrūka, lai piecos geimos pārspētu arī sēcīgās Krievijas spēlētājas. Elīzas iesvētības šāda līmeņa turnīrā arī bija veiksmīgas - labs sniegums, gandarīts Latvijas Skvoās federācijas (LSF) prezidents Raivis Lucijanovs.  
 
Latvijas dāmām ar 3:0 izdevās pārspēt turīra pastarītes Gibraltāru, sīvākā cīņa bija ar pārējām komandām. Nedaudz necerēti Baiba un Linda piecos geimos izcīnīja uzvaru spēlē ar horvātietēm, cīņā par 4. vietu pēdējā izšķirošajā spēlē pret Luksemburgu četros geimos pārspēt pretinieces izdevās Baibai un Elīzai. Piekapties nācās uzvarētājām Maltai, sudraba medaļu ieguvējām Krievijai, nācās atzīt arī bronzas medaļnieču džērsiešu pārākumu.  
 
Lēmumu par dalību turnīrā Latvijas Skvoša federācija pieņēma tikai pēc pieteikšanās termiņa beigām pēc organizatoru lūguma, uzzinot, ka dalība tiks uzskatīta par bonusu tiesību saņemšanā rīkot ETC 3. divīzijas sacensības 2018. gadā Rīgā. R. Lucijanovs arī bija ieradies Džērsijā ne tikai, lai atbalstītu Latvijas komandu, bet arī svinīgi pārņemtu ETC organizatoru stafeti un reklamētu Rīgu, kā nākamā gada sacensību mājvietu. 
 
Vīriešiem finālā Slovākija pārspēja Poliju, bronza - džērsiešiem. Atzīstami startēja igauņi, kuriem pēc divām uzvarētām spēlēm cīņā par 5. vietu piešķīra tehnisko zaudējumu nepareizas spēlētāju kārtības dēļ. Pretinieki Luksemburga pārspēlei nepiekrita, un igauņiem 6. vieta 14 komandu konkurencē. Lietuviešiem - 13. 
 
Turnīra tabula un rezultāti: 
http://www.europeansquash.com/sport/draws.aspx?id=AC0DEA72-E6D6-4A5E-A1EB-04DAD4872793
komentāru nav
komentēt
pirmā iepriekšējā 0 / 0 nākamā pēdējā
vārds:

komentēt:
   ... atjaunot
Post comment
  month  
M
T
W
T
F
S
S
...Developed by Limedesign.lv...