LATVIJAS SKVOŠA FEDERĀCIJA
latvian squash federation
 


lasi vairāk
LSF kauss 2.posms (08.12.2018)
Tiek izsludināta pieteikšanās turnīra 2 posmam. Nolikums un pieteikšanās. ..
PIEDALIES LV100 GADES ČEMPIONĀTĀ
Tiek izsludināta pieteikšanās uz 16. Latvijas čempionātu skvošā - LV100..
Salming Real Squash 1 - vai esi tam gatavs?
Ir uzvaras. Un ir uzvaras 5 geimos..... ..
Latvijas komanda ETC dāmām - gatava, vīriem vēl top
Februāris 28, 2018
Pēc kvalifikācijas spēļu izspēlēšanas noskaidrota Latvijas dāmu komanda dalībai Eiropas komandu čempionātā (ETC).
Latviju pārstāvēs vienīgā Latvijas profesionālā skvoša spēlētāja Ineta Mackeviča, kā arī Baiba Lulle, Liene Rieba, juniore Elīza Dombrovska un Dace Vīgante. Spēlētāju secība vēl tiks noteikta savstarpējās izspēlēs. 
 
Ar vīru komandas sastāva komplektēšanu tik raiti nesokas. Lai gan sākotnēji jau februārī bija iecerēts izspēlēt potenciālo izlases kandidātu atlases spēles, to norise pārcelta uz 24. un 25. martu. 
Pēc šī turnīra rezultātiem tiks atlasīti spēlētāji kas turpinās sagatavoties ETC. 
 
Dažādu iemeslu dēļ ieviestas atkāpes no Latvijas Skvoša federācijas (LSF) nolikuma par izlases spēlēātju atlases kritērijiem.
 
Pirmkārt, LSF radās iepriekš neparedzama nepieciešamība mainīt ETC turnīra galveno tiesnesi, par kuru piekritis būt Latvijas labākais skvoša spēlētājs Aleksandrs Pāvulāns, tādējādi viņš nevarēs spēlēt Latvijas izlasē. Lai pastiprinātu komandas sastāvu, LSF atbalstīja A. Pāvulāna ierosinājumu viņa vietā uz vietu izlasē pretendēt vēl vienam spēlētājam ārpus reitinga augšgala. 
 
Otrkārt, jaunais LSF reitinga pilns astoņu mēnešu cikls būs beidzies tikai maija beigās, un līdz tam tas ir nepilnīgs un neataino spēlētāju patieso spēku samēru. "Tas patreiz vēl neļauj izveidot spēcīgāko izlasi, ar kādu tomēr vēlētos startēt līdz šim lielākajā skvoša turnīrā Latvijā. Tādēļ nolemts izspēlēt vēl vienu ETC atlases turnīru marta beigās, uz kuru tiks aicināti reitinga augšgalā esošie un arī objektīvi spēcīgāki spēlētāji. Pēc šī turnīra notiks intensīva izlases gatavošanās ETC," skaidro izlases treneris A. Pāvulāns. 
 
Kā trenera palīgs fiziskās sagatavotības jomā komandai piebiedrosies Haralds Saltons. 
 
ETC 3. divīzijai šogad notiks Rīgā no 25. līdz 28. aprīlim, piedaloties rekordlielam izlašu skaitam. 
 
Reitinga sistēmas nepilnības tā pārejas periodā rada grūtības arī spēcīgākās grupas dalībnieku atlasē sacensībās, līdz ar to līdz sistēmas pārejas perioda beigām 31. maijm atsevišķos turnīros organizatoriem dota iespēja piešķirt vairāk kā divas wild card, saglabājot ierobežojumu spēlētāju izsēšanā. 
komentāru nav
komentēt
pirmā iepriekšējā 0 / 0 nākamā pēdējā
vārds:

komentēt:
   ... atjaunot
Post comment
  month  
M
T
W
T
F
S
S
...Developed by Limedesign.lv...