LATVIJAS SKVOŠA FEDERĀCIJA
latvian squash federation
 


lasi vairāk
LSF kauss 5. posms (27.04.2019)

17. Latvijas čempionāts skvošā junioriem un senioriem

ENRI skvoša vakari
Latvijas meitenēm Amsterdamā 3. vieta
Maijs 04, 2013
Latvijas sieviešu skvoša izlase Amsterdamā notikušajā Eiropas komandu čempionātā izcīnījusi godalgoto 3. vietu sava līmeņa - 3. divīzijā.
Latvijas izlasi pārstāvēja trīs mūsu stiprākās dāmas – liepājniece Ineta Mackeviča, jelgavniece Baiba Lulle un juniore Liene Rieba no Madonas. 
 
Latvijas komanda piekāpās pieredzējušajai Maltas izlasei, kura uzvarēja šajā grupā un polietēm, kurām sudrabs. Pirmo uzvaru Latvijas komandai izdevās izcīnīt jau pirmajā mačā pret Krievijas izlasi (2:1), bet pēdējās divās turnīra dienās ar 3:0 pārspētas tika horvātietes un ar 2:1 – slovēnietes. 
 
Latvijas čempione Ineta Mackeviča turnīrā nezaudēja nevienu spēli un nevienu geimu. „Katra darīja, ko spēja. Prieks par komandas izcīnīto godalgu, kā arī par savu spēli. Tā būs man laba pieredze turpmākajām starptautiskajām sacensībām,” rezumē Ineta Mackeviča. Apņēmības pilna pēc turnīra turpināt nopietni trenēties ir juniore Liene Rieba. 
 
„Pie Inetas uzvarām jau esam pieradušas, paļāvāmies, ka savas spēles viņa uzvarēs, tāpēc svarīgi bija uzvarēt vēl kādai no komandas. Ļoti labi nospēlēja Liene, ar uzvaru pret slovēnieti pieliekot skaistu punktu Latvijas izlases spēlēm,” teic komandas kapteine Baiba Lulle.  
 
Vienlaikus Frans Otten stadionā Amsterdamā notika arī Eiropas spēcīgāko skvoša komandu sacensības, tādējādi meitenēm bija iespēja vērot Eiropas un pasaules  top spēlētāju sniegumu. 
 
Eiropas komandu čempionātā kopumā piedalījās 51 vīriešu un sieviešu komanda no 32 valstīm.
 
Ar visiem var iepazīties vietnē 
http://www.squash.nl/sport/drawsheet.aspx?id=25EEDA37-F555-492F-B864-8956EC4131CD&draw=22
 
Rezultāti: 
Latvija : Krievija 2:1
Latvija : Malta 1:2
Latvija : Polija 1:2
Latvija : Horvātija 3:0
Latvija : Slovēnija 2:1
komentāru nav
komentēt
pirmā iepriekšējā 0 / 0 nākamā pēdējā
vārds:

komentēt:
   ... atjaunot
Post comment
  month  
M
T
W
T
F
S
S
...Developed by Limedesign.lv...