LATVIJAS SKVOŠA FEDERĀCIJA
latvian squash federation
 


lasi vairāk
LSF kauss 5. posms (27.04.2019)

17. Latvijas čempionāts skvošā junioriem un senioriem

ENRI skvoša vakari
LGP finālā uzvar I. Mackeviča un I. Kačevska, lielo balvu iegūst L. Rozenfelde
Maijs 28, 2013
Ar finālposmu 26. maijā noslēgusies 2012., 2013. gada sezonas Latvijas sieviešu Grand Prix Latvijas Skvoša federācijas reitinga turnīru sērija. Tiesības spēlēt finālā ieguva astoņas Open un astoņas B grupas labākās spēlētājas, vērtējot visu piecu iepriekšējo posmu rezultātus.

Open grupā – ierastais uzvarētāju trijnieks: Inetai Mackevičai zelts, Baibai Lullei – sudrabs, Lienei Riebai – bronza – visas spēles 3:0. Neierastāka bija Sandas Strodes augstā 4. vieta, iepriekš četros geimos pārspējot ar 4. numuru izsēto Gintu Sniedzīti, tādējādi izvairoties no ierastā savstarpējā mača ar dvīņu māsu Santu Strodi, kura sestā.

 

B grupā uzvarētāja tika noskaidrota tikai piecos geimos Ingas Kačevskas un Loretas Rozenfeldes duelī. Šoreiz Inga revanšējās Loretai par zaudējumu LGP V posmā. Trešā Anta Blumberga, kas cīņā par trešo vietu pārspēja Baibu Beseri, kura pirmajā play off spēlē sagādāja nepatīkamu pārsteigumu ar 3. numuru izsētajai Edītei Masaļskai, izcīnot grūtu uzvaru piecos geimos.

Lielākā LGP noslēguma intriga bija lielās balvas - "Lavazza Espresso Point EP850" espresso kafijas aparāta izloze. Balva tika izlozēta starp katras grupas pirmo trīs vietu uzvarētājām un arī tām spēletājām, kuras, neskaitot finālus, bija piedalījušās visos piecos LGP posmos. Visosposmos spēlējušas Liene Goba, Solvita Geistere, Liene Maurīte, Irina Andrejeva, Sanita Buto, Baiba Lulle, Dace Cikmača, Loreta Rozenfelde, Margita Bite. Elites grupas uzvarētājas I. Mackevičas roka, velkot lozi, laimīga izrādījās juniorei, jelgavniecei Loretai Rozenfeldei.

 

Visas fināla dalībnieces un arī tās, kuras finālām kvalificējās, bet nevarēja ierasties, saņēma piemiņas krekliņus ar turnīra simboliku, kurus sarūpēt palīdzēja SIA “AB Technologie corporation” un SIA “Ervitex”. Uzvarētājām sievišķīgas balvas sarūpēja SIA “Stenders”. 

Paldies arī iepriekšējo turnīra posmu atbalstītājiem: AS “Tukuma piens” (www.baltais.lv), gaļas pārstrādes uzņēmumam “Nākotne” SIA (www.gpu.lv), brokeru kompānijai “Eurorisk Latvia” (www.eurorisk.lv), fitnesa centrs “Sportima” (www.sportima.lv), fitnesa klubam SIA “Fitland” (www.fitland.lv), lielās balvas nodrošinātājam SIA “EspressoBlue” (www.espressoblue.lv) un personīgi Lienei Gobai! Paldies Laurim Rozenvaldam par operatīvu reitinga aktualizēšanu!

 

Un liels paldies visām sacensību dalībniecēm par atsaucību, pozitīvo gaisotni un izturību. Atjaunotā sieviešu Grand Prix sezona bija necerēti veiksmīga, katrā posmā piedaloties 24-28 spēlētājām, tostarp viesēm no Lietuvas un Igaunijas. Tas nozīmē, ka vismaz sieviešu LGP nākamsezon noteikti būs!

Turnīra foto pieejami vietnē: 
https://picasaweb.google.com/lh/sredir?uname=102664988325880194684&target=ALBUM&id=5882311132927951489&authkey=Gv1sRgCMPFipv3p4KchAE&feat=email 


Visi rezultāti

Elite

 1. Ineta Mackeviča

 2. Baiba Lulle

 3. Liene Rieba

 4. Sanda Strode

 5. Ginta Sniedzīte

 6. Santa Strode

 7. Anda Gablika

 8. Liene Maurīte

 

B grupa

 1. Inga Kačevska

 2. Loreta Rozenfelde

 3. Anta Blumberga

 4. Baiba Besere

 5. Edīte Masaļska

 6. Elīza Čapļa

 7. Ieva Šterna

 8. Regīna Uļjanova

komentāru nav
komentēt
pirmā iepriekšējā 0 / 0 nākamā pēdējā
vārds:

komentēt:
   ... atjaunot
Post comment
  month  
M
T
W
T
F
S
S
...Developed by Limedesign.lv...