LATVIJAS SKVOŠA FEDERĀCIJA
latvian squash federation
 


lasi vairāk
LSF kauss 5. posms (27.04.2019)

17. Latvijas čempionāts skvošā junioriem un senioriem

ENRI skvoša vakari
LGP finālā uzvar Lulle un Bērziņa, pievienojas jaunas spēlētājas
Maijs 07, 2018
Sieviešu Latvijas Grand Prix noslēdzošajā finālposmā 6. maijā W1 grupā kārtējo reizi uzvarēja Baiba Lulle,W2 grupā šoreiz mazākā konkurencē laurus plūca Inese Bērziņa.
 
 
LGP finālposms izcēlās ar rekordlielu jaunu dalībnieču piesaisti - W2 grupā piebiedrojās trīs jaunas spēlētājas, W1 grupu papildināja spēlētāja no Lietuvas Erika Rimšaite, kā arī šajā sezonā LGP pirmo reizi spēlējusī Latvijas izlases spēlētāja Liene Rieba. 
 
Nedaudz neprognozēti, pusfinālā Liene ar 1: 2 taibreikā piekāpās Jelgavas juniorei Elīzai Dombrovskai, savukārt pēc tam cīņā par bronzu ar 3:0 pārspēja Daci Vīganti. Divu jelgavnieču duelī finālā Baiba ar 3:0 pārspēja Elīzu, kurai pelnīts sudrabs. 
 
W2 grupā Inese Bērziņa finālā uzvarēja pļaviņieti Ilzi Zilveri, kurai ;šī ir pirmā godalga.Bronza rīdziniecei Ingai Ginterei. 
 
Starp spēlētājām, kuras piedalījās visos posmos un uzvarēja W1 un W2 grupā finālposmā, tika izlozēta regulārā LGP atbalstītāja "Salming" lielā balva - skvoša rakete. Laimīgā loze tika Ilzei Zilverei, kura ne tikai bija fināla medaļniece, bet arī visu posmu dalībniece. Jāpiebilst, ka skvošu aktīvi spēlē ne tikai Ilze, bet arī viņas dēls Helmuts Vītols un rakete ģimenē lieti noderēs. 
 
Uzvarētājas balvās saņēma arī Salming krekliņus, glītus dvielīšus ar Eiropas komandu čempionāta logo, kā arī farmācijas kompānijas Solepharm un AS "Tukuma piens" (Baltais) produktus veselības stiprināšanai un enerģijas atjaunošanai. 
 
Rezultāti: http://www.tournamentsoftware.com/sport/tournament.aspx?id=4E174678-2EB0-41C2-ABD5-47C8A233F9CA
Tiekamies nākamajā sezonā LGP turnīros septembrī! 
komentāru nav
komentēt
pirmā iepriekšējā 0 / 0 nākamā pēdējā
vārds:

komentēt:
   ... atjaunot
Post comment
  month  
M
T
W
T
F
S
S
...Developed by Limedesign.lv...