LATVIJAS SKVOŠA FEDERĀCIJA
latvian squash federation
 


lasi vairāk
LSF kauss 5. posms (27.04.2019)

17. Latvijas čempionāts skvošā junioriem un senioriem

ENRI skvoša vakari
LGP I uzvar Dombrovska un Bērziņa
Septembris 22, 2018
Atklājot sezonu, Latvijas Grand Prix (LGP) pirmajā posmā spēcīgākajā W1 grupā uzvarēja jelgavniece Elīza Dombrovska, W2 grupā - rīdziniece Inese Bērziņa.
Finālā Elīza ar 3:0 pārspēja Daci Vīganti, kurai 2. vieta, savukārt, cīņā par 3. vietu ar šādu pat rezultātu Pļaviņu juniori Annu Esiņu uzvarēja Ginta Krūkle. 
W2 grupā uzvarētājas pēc apakšgrupu izspēlēm tika noskaidrotas apļa izspēlēs, rezultātā uzvara Inesei Bērziņai, kura ar 3:1 pārspēja Jelgavas juniori Lauru Badūni un ar 3:0 pļaviņietei Diānu Petrovsku. Savukārt Laura pārspēja Diānu ar 3:1, izcīnīja savu pirmo godalgu - 2. vietu pieaugušo turnīrā. Tūlīt aiz pjedestāla, tikai ar minimālo geimu un punktu starpību apakšgrupā piekāpjoties uzvarētājai - otra Jelgavas juniore Hanna Sieka. 
Jāpiebilst, ka uz W1 grupu pārgājušas līdzšinējās W2 grupas līderes, pļaviņietes Olita Znotiņa un Lana Gasperoviča, atbrīvojot ceļu jaunām spēlētājām, tostarp juniorēm, kuras sāk arvien aktīvāk piedalīties sieviešu turīros un laipni aicinātas arī turpmāk! 
Dalībnieces tika apbalvotas ar balvām enerģijas atjaunošai un veselības uzturēšanai, ko sarūpēja vairākārtējie skvoša turnīru atbalstītāji SIA "Solepharm" (www.solepharm.com/lv), AS "Tukuma piens" (www.baltais.lv), Fitnesa centrs Fitland Jelgavā. Pirmo vietu ieguvējas saņēma arī atbalstītāja "Salming" sporta preču zīmola "Bidi Badu" krekliņu/ svārciņus. 
Visi rezultāti: http://www.tournamentsoftware.com/sport/events.aspx?id=07AD8490-C963-4428-BD51-C00D300D3FCF
Balstoties uz turnīra rezultātiem tiks aktualizēts Latvijas Skvoša federācijas reitings ( http://squash.lv/lv/reitings/index.html). 
komentāru nav
komentēt
pirmā iepriekšējā 0 / 0 nākamā pēdējā
vārds:

komentēt:
   ... atjaunot
Post comment
  month  
M
T
W
T
F
S
S
...Developed by Limedesign.lv...