Komandas noformēsies turnīra atklāšanas laikā
11.novembrī - Lāčplēša dienā notiks Latvijas Skvoša federācijas kausa 1.posms
Real Squash 2- vai esi tam gatavs?
F1 Squash, LSF un Salming aicinā uz otro Real Squash..
LGP II pjedestālos izmaiņas
Novembris 12, 2017
Dāmu turnīru sērijas Latvijas Grand Prix otrajā posmā notikušas būtiskas izmaiņas pjedestālā abās grupās.

W1 grupā uzvarēja Jelgavas juniore Elīza Dombrovska, bet pirmo reizi LGP sacensību vēsturē 2. vietu izcīnīja rīdziniece Ilze Pāvulāne. Arīī izcnto 3. vietu sacensībās iekļāvusies Ginta Sniedzīte, kurai 3. vieta, pusfinālā piekāpjoties vien uzvarētājai E. Dombrovskai.

Traumas dēļ iepriekšējo turnīru uzvarētāja Baiba Lulle nevarēja piedalīties, arī regulārā medaļniece Dace Vīgante bija spiesta pēdējā brīdī atteikties no dalības.

Spēcīgs sastāvs bija nokomplektētes W2 grupā, kur arī izmaiņas. Pirmo uzvaru W2 grupā izcīnīja Krista Lesiņa, kura vienlaikus veiksmīgi debitēja arī W1 grupā, izcīnot 8. vietu no 12 dalībniecēm. Finālā 4 geimos ar vairākām mačbumbām viņai sīvu pretestību izrādīja Pļaviņu spēlētāja Olita Znotiņa, kurai 2. vieta. 3. vieta pļaviņietei Lanai Gasperovičai, cīņā par kuru viņa revanšējās par zaudējumu LGP I finālā iepriekšējā posma uzvarētājai Ilzei Kuliginai.

Turnīra rezultāti tiks ņemti vērā reitinga aprēķinā, kas pēc jaunaš reitinga sistēmas ieviešanas tiek publicēts katra mēneša 1. datumā.

Sacensību rezultāti:

Visas spēlētājas spēku atgūšanai saņēma atbalstītāja Baltais jauno produkciju, bet uzvarētājas arī  balvas no SIA "Solepharm" un sporta centa F1, kur arī notika sacensības. Turnīru sēriju atbalsta arī sporta preču zīmols "Salming".

Nākamais LGP posms plānots 10. decembrī Rīgā, F1.