LATVIJAS SKVOŠA FEDERĀCIJA
latvian squash federation
 


lasi vairāk
LSF kauss 5. posms (27.04.2019)

17. Latvijas čempionāts skvošā junioriem un senioriem

ENRI skvoša vakari
LGP II uzvar Allas un Cīrule
Janvāris 20, 2019
Sieviešu Latvijas Grand Prix II posmā spēcīgākajā W1 grupā uzvarēja Igaunijas čempoine Alise Allas, W2 grupā - pēc ilgāka pārtraukuma sacensībās atgriezusies Inese Cīrule.
 
Gan W1 grupas fināls, gan cīņa par 3. vietu izvērtās piecos spraigos geimos. Pēc precīzi nospēlētā un pārliecinoši uzvarētā pirmā geima un nerealizētas geimbumbas otrajā geimā Baiba Lulle finālā  nākamajos geimos piekāpās pērnavietei Alisei Allas. Par trešo vietu cīnījās Ginta Sniedzīte ar A. Allas audzēkni, juniori Eveli Melku - pēc zaudētiem pirmajiem diviem geimiem Ginta iespēlējās un izlīdzināja rezultātu, tomēr 5. geimā piekāpās ar minimālo punktu starpību. Labs turnīrs Gintai!
 
W2 grupā uzvarētājas tika noskaidrojas trīs spēlētāju apļa izcīņā, kur nepārspēta palika pieredzējusī Inese Cīrule, kura pāris gadus nebija piedalījusies sacensībās. Sīvu pretestību gan viņai izrādīja Jelgavas juniore Hanna Sieka, kura piekāpās tikai piecos geimos, savukārt pārliecinoši uzvarēja trešās vietas ieguvēju ,citu Jelgavnieci Ilzi Kuliginu. Jāpiebilst, ka W2 grupā no 10 spēlētājām 7 bija jelgavnieces, tostarp četras juniores. 
 
Paldies šā posma lielajam atbalstītājam kompānijai "Amway" par vērtīgajām un dāsnajām sporta produktu līnijas "XS Sport" balvām, kā arī LGP regulārajiem atbalstītājiem sporta preču zīmolam "Salming" un AS Tukuma piens" par kārtējiem "Baltais" produktu līnijas jaunajiem gardumiem. Turnīru atbalsta arī Latvijas Skvoša federācija.  
 
Visi rezultāti: http://www.tournamentsoftware.com/sport/tournament.aspx?id=DD31AAD8-B257-4B9C-A158-4FFED4DAED23

Tiekamies nākamajā posmā 3. martā!
komentāru nav
komentēt
pirmā iepriekšējā 0 / 0 nākamā pēdējā
vārds:

komentēt:
   ... atjaunot
Post comment
  month  
M
T
W
T
F
S
S
...Developed by Limedesign.lv...