9.Latvijas Amatieru Kauss Skvošā 2017, 3.posms
Saulgriežu kauss
Sveicot pavasari 9. aprīlī Rīgas skvoša spēlētāju klubs organizē handikapu..
LGP II uzvar Lulle un Simanoviča
Novembris 11, 2013
Sieviešu Latvijas Grand Prix 2. posmā (LGP II), kas notika 10. novembrī Rīgā, Sportimā, stiprākajā - Open grupā uzvarēja Baiba Lulle, W2 grupā – Ilva Simanoviča.

Open grupā finālā 15 spēlētāju konkurencē Baiba Lulle pārspēja Sandu Strodi (3:1), kura pirms tam no cīņas par uzvaru kārtējo reizi izslēdza savu dvīņu māsu Santu Strodi, kura pārliecinoši uzvarēja cīņā par bronzu Lieni Gobu (3:0).

W2 grupā nepārspēta palika Ilva Simanoviča, kas finālā ar 3:0, bet sīvās izspēlēs pārspēja Edīti Masaļsku. Bronza Ingai Kačevskai, kurai par medaļu nācās spēkoties ar progresējušo Egiju Ozolu, kurai 4. vieta ir augstākais panākums LGP.

Pēc turnīra atjaunots LSF reitings http://www.squash.lv/lv/reitings/index.html . Augstākais reitinga kāpums LGP II posmā izdevies Ilvai Simanoviča, Sanitai Buto, Edītei Masaļskai, Regīnai Uļjanovai.

Posmu atbalstīja AS “Tukuma piens”, kas turnīra dalībnieces cienāja ar jaunajiem “Baltais” biezpiena sieriņiem “Medus kūka”.