9.Latvijas Amatieru Kauss Skvošā 2017, 2.posms
Saulgriežu kauss
Sveicot pavasari 9. aprīlī Rīgas skvoša spēlētāju klubs organizē handikapu..
LGP III uzvar Mackeviča un Kačevska
Janvāris 14, 2013
Sieviešu “Latvijas Grand Prix” trešajā posmā elites W1 grupā atkārtoti uzvarēja liepājniece Ineta Mackeviča, W2 pirmo reizi triumfēja rīdziniece Inga Kačevska.

LGP III, kas notika 13. janvārī, Rīgā, Baltijas Skvoša institūtā, startēja 28 dalībnieces – 16 W1 un 12 W2 grupā.

W1 grupā finālā Latvijas čempione Ineta Mackeviča pārspēja jelgavnieci Baibu Lulli (3:0), savukārt cīņā par 3. vietu Madonas Skvoša kluba pārstāve Liene Rieba uzvarēja rīdzinieci Gintu Sniedzīti (3:0).

Augstāko progresu šajā posmā uzrādīja Liene Maurīte (6. vieta).

W2 grupā cīņa par pirmo vietu izvērtās fināla cienīga. Tikai piecos geimos Ingai Kačevskai izdevās pieveikt jelgavnieci Margitu Biti. Trešā arī jelgavniece, juniore Loreta Rozenfelde, kas “mazajā finālā” pārspēja Lindu Vanagu (3:0), kurai 4. vieta ir atzīstams panākums.

Turnīra rezultāti ieskaitīti Latvijas Skvoša federācijas reitingā.

Pēc aizvadītajiem trīs turnīra posmiem var droši teikt, ka sieviešu Grand Prix ir veiksmīgi reanimēts un bauda lielu atsaucību. Prieks, ka pieredzējušajām skvošistēm katrā posmā pievienojas arvien jaunas spēletājas, līdz ar to pēc LGP III Latvijas sieviešu reitingā iekļautas jau 59 dalībnieces! Šajā posmā trim spēlētājām šis bija pirmais turnīrs,” teic turnīra līdzorganizatore Baiba Lulle.

LGP pirmajā posmā 23. septembrī Jelgavā, klubā “Fitland” piedalījās 26 spēlētājas, W1 uzvarot B. Lullei, W2 - lietuvietei Dovilei Dagitei. LGP II posmā Rīgā, BSI piedalījās 28 spēlētājas no visām trim Baltijas valstīm. W1 uzvara I. Mackevičai, W2 – jaunajai igaunietei Kirsikai Kikkas.