LATVIJAS SKVOŠA FEDERĀCIJA
latvian squash federation
 


lasi vairāk
10.Latvijas Amatieru Kauss, 2.posms
2018.gada 21.jūlijā (sestdien), plkst. 10:00; Pepsi Centrs. Pieteikšanās - līdz 19.07.2018. (ceturdien).
Spēlētāju reitinga sistēmas maiņa
No 1. oktobra Latvijas Skvoša federācija (LSF) ievieš jaunu spēlētāju reitinga sistēmu
12. aprīlī Latvijas - Igaunijas izlašu turnīrs
Ceturtdien, 12. aprīlī Rīgā, Pepsi centrā notiks 11. Latvijas -..
Līdz ar izmaiņām reitinga sistēmā publicēts 2018.gada jūlija Latvijas skvoša spēlētāju reitings
Jūnijs 29, 2018
Līdz ar 2018.gada 26.jūniju stājušās spēkā izmaiņas LSF reitinga aprēķina sistēmā. Būtiskākās izmaiņas skar periodu, kura ietvaros tiek summēti labākie pēc iegūtajiem punktiem turnīri. Līdz ar 2017.gada oktobri, kad tika pilnībā nomainīta reitinga aprēķināšanas sistēma un tika ņemti vērā 5 labākie turnīri pēdējos 8 mēnešos, tad līdz ar 2018.gada jūlija reitingu (uz 01.07.2018) turpmāk LSF spēlētāju reitingā tiks ieskaitīti 6 pēc izcīnītajiem punktiem labākie reitinga turnīri pēdējā gada jeb 12 mēnešu laikā.
Turpmāk turnīru organizatori arī centīsies organizēt vienus un tos pašus reitinga turnīrus vai to posmus katru gadu vienā un tājā pašā mēnesī, attiecīgi darbosies princips, ka spēlētājiem pēc būtības būs jāaizstāv iepriekšējā gadā tajā pašā turnīrā izcīnītie punkti. 
Nolikumā paredzēti papildus nosacījumi, pie kuriem, ņemot vērā reitinga turnīrā startējušo dalībnieku skaitu un sastāvu, spēlētājiem par izcīnītajām vietām konkrētajos turnīros un spēlētāju klasēs var tik samazināti piešķiramie reitinga punkti.

Sadaļā "REITINGS" publicēts jaunākais jūlija Latvijas skvoša spēlētāju reitings uz 01.07.2018 jau ņemot vērā jaunās reitinga aprēķināšanas izmaiņas.
Reitingu skatīt -> http://www.squash.lv/lv/reitings/index.html
  • VĪRIEŠIEM - pamatā izmaiņas uz reitinga aprēķināšanas izmaiņu rēķina, tomēr vairāki spēlētāji būtiski pakāpušies veiksmīgi nostartējot "Amatieru kauss 2018" 1.posmā - J.Pudulim 2.vieta turnīrā un 5 vietu kāpums, savukārt, A.Ūbelim 3.vieta turnīrā, kas bija pirmais viņa pjedestāls M1 klasē, un 3 vietu kāpums reitingā. 
    Saite uz detalizētāku reitinga tabulu ar vietām turnīros un nopelnītajiem punktiem - ŠEIT.
  • SIEVIETĒM - jūnijā nenotika neviens reitinga turnīrs, attiecīgi izmaiņas tikai uz reitinga aprēķināšanas izmaiņu rēķina.
    Saite uz detalizētāku reitinga tabulu ar vietām turnīros un nopelnītajiem punktiem - ŠEIT.
Reitingā tiek ņemti vērā 6 labākie turnīri no pēdējo 12 mēnešu turnīriem.
Papildus info par reitinga sistēmu un reitinga nolikums zem reitinga tubulām - http://www.squash.lv/lv/reitings/index.html .


komentāru nav
komentēt
pirmā iepriekšējā 0 / 0 nākamā pēdējā
vārds:

komentēt:
   ... atjaunot
Post comment
  month  
M
T
W
T
F
S
S
...Developed by Limedesign.lv...