LATVIJAS SKVOŠA FEDERĀCIJA
latvian squash federation
 


lasi vairāk
LSF kauss 5. posms (27.04.2019)

17. Latvijas čempionāts skvošā junioriem un senioriem

ENRI skvoša vakari
Liepājas dome sveic Inetu Mackeviču
Marts 24, 2019
Piektdien, 22. martā, par sasniegumiem 2018. gadā Liepājas pilsētas Domes Sporta pārvalde pasniedza atzinības balvu vienīgajai Baltijas profesionālajai skvoša spēlētājai Inetai Mackevičai.
 
Liepājniece I. Mackeviča aizvadījusi ļoti rezultatīvu gadu, novembrī kļūstot par deviņkārtēju Latvijas čempioni skvošā, Eiropas individuālajā čempionātā izcīnot 8. vietu, kā arī sasniedzot profesionālo spēlētāju pasaules (PSA) reitingā rekordaugsto 63. pozīciju.
 
Latvijas čempionāts, kurš tika rīkots kā PSA satelītturnīrs, ļāva Inetai Mackevičai nopelnīt reitinga punktus, kuri kopā ar nopelnītajiem punktiem par iekļūšanu astotdaļfinālā PSA (10 000 ASV dolāru balvu fonds) turnīrā Ēģiptē deva iespēju novembrī pakāpties PSA reitingā vēl par sešām pozīcijām. Tas deva iespēju Inetai PSA reitingā sasniegt 63. pozīciju, kā arī kvalificēties startam Pasaules čempionātā skvošā, kas ir nebijis sasniegums visas Baltijas skvoša vēsturē. 23. februārī Čikāgā, ASV tika aizvadīta cīņa ar Džosnu Činappu (Joshna Chinappa) no Čenajas, Indijā, kura PSA reitingā ieņem 14. vietu, piekāpjoties reitingā ievērojami augstāk esošajai Indijas sportistei. 
 
Nākamais turnīrs, kurā liepājniece piedalīsies, ir Eiropas komandu čempionāts 3. divīzijai, kurā startēs kopā ar trīs citām Latvijas pārstāvēm – Elīzu Dombrovsku, Lieni Riebu un Baibu Lulli. Turnīrs notiks no 3. līdz 6. aprīlim Portugālē, Lisabonā. Pēc tam Ineta dosies uz diviem PSA turnīriem ASV, no kuriem otrajā ir favorīte.
 
Sportiste arī šogad plāno piedalīties vairākos Pasaules tūres skvoša posmos un Eiropas čempionātā skvošā.
 
Foto: Aigars Prūsis
komentāru nav
komentēt
pirmā iepriekšējā 0 / 0 nākamā pēdējā
vārds:

komentēt:
   ... atjaunot
Post comment
  month  
M
T
W
T
F
S
S
...Developed by Limedesign.lv...