LATVIJAS SKVOŠA FEDERĀCIJA
latvian squash federation
 


lasi vairāk
LSF kauss 5. posms (27.04.2019)

17. Latvijas čempionāts skvošā junioriem un senioriem

ENRI skvoša vakari
Liepājas pilsētas pašvaldība turpina atbalstīt I Mackeviču ceļā uz Pasaules čempionātu
Februāris 01, 2019
Ilggadējais Latvijas Skvoša federācijas (LSF) sadarbības partneris, Liepājas pilsētas pašvaldība, 2019. gadā turpinās finansiāli atbalstīt Latvijas deviņkārtējās čempiones skvošā Inetas Mackevičas profesionālās skvošistes karjeru. Liepājas domes finansiālais atbalsts tiks izmantots treniņu procesam un dalībai Pasaules tūres skvošā posmos (turnīros) 2019. gadā.
 
Liepājas pilsētas Domes Sporta pārvaldes Vadītāja pienākumu izpildītājs Elans Strazdiņš ir gandarīts atbalstīt Latvijas vienīgo profesionālo skvoša spēlētāju, īpaši ņemot vērā, ka Ineta skvošu sāka spēlēt Liepājā un viņas ievērojamo pēdējo gadu progresu.
 
2019. gadā Ineta kvalificējusies startam Pasaules čempionātā skvošā, kas šogad no 23. februāra līdz 3. martam notiks ASV, Čikāgā. Inetas 1. raunda pretiniece Pasaules čempionātā būs Džosna Činappa (Joshna Chinappa) no Čenajas, Indijā, kura šobrīd ieņem 14. vietu pasaules profesionālo spēlētāju (PSA) reitingā. Abas sportistes spēlēs 2019. gada 23. februārī.
 
Liepājas pilsētas pašvaldības iestāde “Liepājas pilsētas domes Sporta pārvalde” sadarbībā ar valsts, pašvaldības un citām ieinteresētām institūcijām īsteno pašvaldības funkcijas sportā Liepājas pilsētā. Sporta pārvaldes uzdevumi ir veidot Liepājas pilsētas apstākļiem un tradīcijām atbilstošu sporta sistēmu, nodrošināt Liepājas profesionālās ievirzes sporta izglītības iestāžu darbību, pārraudzīt Liepājas pilsētas sporta bāžu stāvokli, veicināt to labiekārtošanu, organizēt to rekonstrukciju un remontus, nodrošināt dažādu sporta veidu attīstību, organizēt un koordinēt dažādu sporta sacensību norisi pilsētā, kā arī veicināt un atbalstīt Liepājas sportistu līdzdalību augsta līmeņa valsts un starptautiskās sacensībās.
 
Ineta Mackeviča ir vienīgā profesionālā skvoša spēlētāja Baltijā, šobrīd sasniegusi līdz šim augstāko savas skvoša karjeras rādītāju - 63. pozīciju pasaules profesionālo spēlētāju (PSA) reitingā. Sportiste arī šogad piedalīsies vairākos Pasaules tūres skvošā posmos, Eiropas čempionātā skvošā, kā arī Pasaules čempionātā skvošā, kvalificēšanās kuram ir nebijis sasniegums visas Baltijas skvoša vēsturē.

Atbalsta: Liepājas pilsētas pašvaldība
komentāru nav
komentēt
pirmā iepriekšējā 0 / 0 nākamā pēdējā
vārds:

komentēt:
   ... atjaunot
Post comment
  month  
M
T
W
T
F
S
S
...Developed by Limedesign.lv...