LATVIJAS SKVOŠA FEDERĀCIJA
latvian squash federation
 


lasi vairāk
LSF kauss 5. posms (27.04.2019)

17. Latvijas čempionāts skvošā junioriem un senioriem

ENRI skvoša vakari
Mackeviča spēlēs pasaules čempionātā skvošā
Janvāris 09, 2019
Latvijas skvošiste Ineta Mackeviča kvalificējusies startam Pasaules čempionātā skvošā, kas šogad no 23. februāra līdz 3. martam notiks ASV, Čikāgā.
 
Tas ir ne tikai Latvijas, bet arī Baltijas skvošā nebijis sasniegums. 
 
Tiesības startēt čempionātā izcīna 64 labākie sportisti katrā - vīriešu un sieviešu grupā - 56 labākie pēc reitinga 2019. gada janvārī un astoņi uzaicinātie spēlētāji, kuri uzvarējuši Pasaules čempionāta kvalifikācijas turnīros, kā arī junioru pasaules čempioni. Ja kādam no šiem spēlētājiem vietu čempionātā garantē vieta reitingā vai kāds nevar piedalīties, tiek uzaicināti pēc reitinga nākamie spēlētāji. Tieši šāda iespēja pavērās I. Mackevičai kura pašlaik atriodas 63. pozīcijā profesionālo spēlētāju pasaules (PSA) reitingā. 
 
Pirmajā spēlē Pasaules čempionāta I. Mackevičai nāksies cīnīties ar kādu no pirmajām 32 reitingā esošajām spēlētājām. PSA spēļu un Pasaules čempionāta formāts paredz izstāšanos no turnīra līdz ar pirmo zaudēto spēli. "Protams, tās ir spēcīgas, pasaules elites spēlētājas, bet nav tā, ka neviena no šīm 32 nebūtu uzvarama. Viss būs atkarīgs no pašas un pretinieces snieguma konkrētajā dienā, kā arī izlozes un veiksmes," spriež I. Mackeviča. 
 
Līdz Pasaules čempionātam Latvijas sportiste no 6. līdz 10. februārim vēl startēs 30 tūkstoš ASV dolāru vērtā PSA reitinga turnīrā ASV, Sinsinati, kur viņa ir izsēta kā 9/16 no 24 dalībniecēm. 
 
I. Mackeviča ir deviņkārtēja Latvijas čempione skvošā un vienīgā Latvijas profesionālā skvoša spēlētāja. 
komentēt
Promoters : 09.01.2019 - 18:21
Juhuuuuu
pirmā iepriekšējā 1 / 1 nākamā pēdējā
vārds:

komentēt:
   ... atjaunot
Post comment
  month  
M
T
W
T
F
S
S
...Developed by Limedesign.lv...