LATVIJAS SKVOŠA FEDERĀCIJA
latvian squash federation
 


lasi vairāk
LSF kauss 5. posms (27.04.2019)

17. Latvijas čempionāts skvošā junioriem un senioriem

ENRI skvoša vakari
Nomainās LGP I pjedestāls, dominē jelgavnieces
Oktobris 07, 2013
Sieviešu Latvijas Grand Prix skvošā jaunā sezona aizsākusies, parādoties jaunām spēlētājām uz uzvarētāju pjedestāla, kur četras no sešām vietām aizņēma jelgavnieces.

LGP 2013./ 2014. gada skvšoa sezona aizsākās ar I posma sacensībām 6. oktobrī Jelgavā, piedaloties 11 dalībniecēm Open jeb Elites grupā un 14 spēlētājām W2 grupā.

 

Open jeb Elites grupā nepārspēta palika mājiniece Baiba Lulle, sudrabs pirmo reizi rīdziniecei Elitai Poplavskai, bronza jelgavniecei Dacei Vīgantei, kas pēc bērniņa piedzimšanas veiksmīgi atgriesusies skvoša apritē. Dace iepriekš sīvā cīņā piekāpās Elitai, bet cīņā par 3. vietu pārspēja Lieni Gobu.

 

Open grupā pirmo reizi spēkus izmēģināja Inga Kačevska, Edīte Masaļska, Loreta Rozenfelde un Ilva Simanoviča. Labākais starts padevās juniorei Loretai – 6. vieta.

 

W2 grupā ļoti spraigs izvērtās gan lielais, gan mazais fināls. Cīņā par 3. vietu piecos geimos cīnījās Baiba Besere un jelgavniece, juniore Elīza Čapļa. Lai arī Baiba skrēja pa kortu kā atspole un pat izmantoja volejbola kritienu tehniku, Elīzai tomēr izdevās izcīnīt savu pirmo godalgu LGP turnīros. Iepriekš Elīza uzvarēja arī W2 ar pirmo numuru izsēto Ingu Kačevsku.

 

Arī pirmā vieta tika izcīnīta piecos geimos un ar lielu cīņassparu un skriešanu. Ilvai Simanovičai tomēr neizdevās atspēlēties jelgavniecei Loretai Rozenfeldei, kura iepriekš Ilvu ar 2:1 uzvarēja Open grupas spēlēs. Ņemot vērā abu labo startu Open grupā, domājams, ka no W2 grupas LGP sacensībās abām meitenēm vajadzētu atvadīties :)

 

Sacensību uzvarētājiem balvas sarūpēja reklāmas drukas kompānija 212.lv (www.212.lv) un fitnesa centrs “Fitland” (www.fitland.lv), bet atjaunot enerģiju palīdzēja AS “Tukuma piens” ar “Baltais” (www.baltais.lv) jaunie biezpiena sieriņi “Medus kūka” un jogurta kokteiļi.

 

Visi rezultāti

Open

 1. Baiba Lulle

 2. Elita Poplavska

 3. Dace Vīgante

 4. Liene Goba

 5. Anda Grudule (Gablika)

 6. Loreta Rozenfelde

 7. Ilva Simanoviča

 8. Edīte Masaļska

 9. Sanita Buto

 10. Solvita Geistere

 11. Inga Kačevska

 

W2

 1. Loreta Rozenfelde

 2. Ilva Simanoviča

 3. Elīza Čapļa

 4. Baiba Besere

 5. Inga Kačevska

 6. Edīte Masaļska

 7. Margita Bite

 8. Linda Vanaga

 9. Regīna Uļjanova

 10. Dace Cikmača

 11. Kristīne Zalcmane

 12. Diāna Tarasova

 13. Daiga Grundāne

 14. Žanna Žuka 

komentāru nav
komentēt
pirmā iepriekšējā 0 / 0 nākamā pēdējā
vārds:

komentēt:
   ... atjaunot
Post comment
  month  
M
T
W
T
F
S
S
...Developed by Limedesign.lv...