LATVIJAS SKVOŠA FEDERĀCIJA
latvian squash federation
 


lasi vairāk
12. aprīlī Latvijas - Igaunijas izlašu turnīrs
Ceturtdien, 12. aprīlī Rīgā, Pepsi centrā notiks 11. Latvijas -..
Spēlētāju reitinga sistēmas maiņa
No 1. oktobra Latvijas Skvoša federācija (LSF) ievieš jaunu spēlētāju reitinga sistēmu
Riga Cup 2017 PSA uzvar Mackeviča un Brūks
Augusts 06, 2017
8.starptautiskajā turnīrā Rīga Cup 2017 profesionāļu dāmu grupā uzvarējusi Latvijas vienīgā profesionālā skvoša spēlētāja Ineta Mackeviča (PSA reitings 90), savukārt kungiem PSA grupā nepārspēts palika anglis Džo Brūks (PSA 364).
 
I.Mackeviča visu turnīru nospēlēja pārliecinoši, visas pretinieces uzvarot ar 3:0, tostarp arī savu pretinieci finālā Ukrainas otro raketi, juniori Alīnu Bušmu (PSA 168).
 
Vīriešiem PSA grupā uzvarēja ar 5.numuru izsētais anglis Džo Brūks (PSA 364), finālā pārspējot neizsēto itāli Muhammadu Bilalu (PSA 498), kuram bija mačbumba un iespēja uzvarēt spēli jau 4.geimā. Pēc strīdīgām "let" un "stroke" bumbām tas viņam tomēr neizdevās un 5.geims beidzās ar angļa uzvaru. 
 
Nākamajā spēcīgākajā grupā W1 dāmām finālā jelgavniece Baiba Lulle piekāpās pieredzējušajai čehietei Denisai Linhartovai, savukārt otra jelgavniece Elīza Dombrovska pēc pieciem sīviem geimiem par mata tiesu cīņā par bronzu tomēr zaudēja baltkrievietei Olgai Hmeļevskai.  
 
W2 grupā finālā uzvarēt neizdevās arī juniorei no Pļaviņām Annai Esiņai, kurai sudrabs arī ir labs sasniegums, amatieru - W3 grupā divu latviešu finālā pļaviņiete Lana Gasperoviča uzvarēja rīdzinieci Kristu Lesiņu. 
 
Vīriešu PSA grupā Latvijas pārstāvji nesplēja, augstākais sasniegums no Latvijas spēlētājiem vīriešiem ir M1 grupā Laurim Rozenvaldam - 5.vieta. Arī M2 grupā 5.vieta Gatim Graudumam. 
 
Rīga Cup 2017 ir lielākās skvoša sacensības Latvijā un Baltijā. Tajās piedalījās 170 spēlētāji. Bez Latvijas, Baltijas, Skandinvijas, Rietumeiropas un līdz šim plaši pārstāvētajām austrumu kaimiņvalstīm, turnīrā piedalījās arī skvošisti no tādām tālākām valstīm kā Gvatemala, Peru, Turcija, Itālija, Anglija. Turnīrs notika no 4. līdz 6.augustam Rīgā, Pepsi centrā. 
 
Visi sacensību rezultāti: 
 
Turnīra foto būs pieejami Facebook vietnē https://www.facebook.com/Squash.In.Riga/

Turnīru atbalsta Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments; reklāmas kompānija "Leone"; preču zīmes "Salming", "Rexona" un "I Heart Wines"; skaistumkopšanas salons "Love My Life"; viesnīca "Bellevue Park Hotel Riga"; Pepsi centrs un Latvijas Skvoša federācija.
komentāru nav
komentēt
pirmā iepriekšējā 0 / 0 nākamā pēdējā
vārds:

komentēt:
   ... atjaunot
Post comment
  month  
M
T
W
T
F
S
S
...Developed by Limedesign.lv...