LATVIJAS SKVOŠA FEDERĀCIJA
latvian squash federation
 


lasi vairāk
LSF kauss 5. posms (27.04.2019)

17. Latvijas čempionāts skvošā junioriem un senioriem

ENRI skvoša vakari
Sākas Baltijas lielākais starptautiskais skvoša turnīrs Riga Cup 2018
Augusts 02, 2018
No 3. līdz 5. augustam Rīgā notiks Latvijā un Baltijā lielākais starptautiskais skvoša turnīrs "Rīga Cup 2018". Sacensībās piedalīsies 156 spēlētāji, gan profesionāļi, gan amatieri, sacenšoties deviņās spēlētāju kategorijās.
Bez Latvijas, Baltijas, Skandināvijas un līdz šim plaši pārstāvētajām austrumu kaimiņvalstīm turnīrā piedalīsies arī skvošisti no Rietumeiropas un Dienvideiropas valstīm, kā arī no tādām tālākām valstīm kā Indija un Ēģipte. 
 
Turnīrs notiks devīto gadu pēc kārtas, tas tradicionāli notiek augusta pirmajā nedēļas nogalē.
 
Augstākajā - Profesionālās skvoša asociācijas (PSA) spēlētāju sieviešu un vīriešu grupās katrā paredzēts balvu fonds 1000 eiro. Pārējo grupu spēlētāji tiks apbavoti ar turnīra organizatoru un atbalstītāju sarūpētām balvām.
 
Profesionāļu grupā no Latvijas startēs Ineta Mackeviča, kura pērn Rīga cup uzvarēja, finālā pārliecinoši pārspējot Ukrainas otro raketi, juniori Alīnu Bušmu. Arī šogad A.Bušma PSA grupā izsēta ar 2.numuru un nav izslēgta iepriekšējo finālistu atkalsatikšanās. 
I.Mackeviča ir Latvijas vairākkārtējā čempione un vienīgā Latvijas spēlētāja, kura regulāri spēlē PSA reitinga turnīros un PSA reitingā ieņem 74.vietu. Lai regulāri trenētos augstā līmenī kopā ar citiem profesionāliem sportistiem, I.Mackeviča sezonas laikā pārcēlusies uz dzīvi Paderbornā (Vācijā). 
 
Vīriešu PSA kategorijā ar pirmo numuru šajā izsēts soms Matiass Tuomi (PSA 145.vieta), otrais - norvēģis Adrians Ostbijs (PSA 176). Šajā grupā pēdējā brīdī piekritis spēlēt arī Latvijas izlases spēlētājs Kārlis Pekstiņš. 
 
Vairāk Latvijas spēlētāji ir citās kategorijās: sieviešu W1, W2, W3 un vīriešu M1, M2 un M3, kā arī senioru 40+ grupā. 
 
"Prieks, ka sākotnēji nelielais turnīrs ir attīstījies līdz lielākajam Baltijas skvoša turnīram un daudzi spēlētāji uz šīm sacensībām Rīgā ierodas jau vairākus gadus," gandarīts turnīra direktors Aleksandrs Sautins.
 
Sacensības notiks "Pepsi skvoša centrā", Uzvaras bulvārī 10. Tās sāksies piektdien no pl.9:00 un noslēgsies ar finālspēlēm 5.augusta pēcpusdienā un apbalvošanu pl.18:00. 
 
 
Aktuālā informācija par turnīra norisi ''Facebook'' grupā ''Squash in Riga'' un Latvijas Skvoša federācijas mājaslapā squash.lv. 
komentāru nav
komentēt
pirmā iepriekšējā 0 / 0 nākamā pēdējā
vārds:

komentēt:
   ... atjaunot
Post comment
  month  
M
T
W
T
F
S
S
...Developed by Limedesign.lv...