LATVIJAS SKVOŠA FEDERĀCIJA
latvian squash federation
 


lasi vairāk
LSF kauss 5. posms (27.04.2019)

17. Latvijas čempionāts skvošā junioriem un senioriem

ENRI skvoša vakari
SIA "Amerikas Baltijas Tehnoloģiju Korporācija" turpina atbalstīt I. Mackeviču
Janvāris 18, 2019
Ilggadējais Latvijas Skvoša federācijas (LSF) sadarbības partneris, SIA "Amerikas Baltijas Tehnoloģiju Korporācija" 2019.gadā turpinās finansiāli atbalstīt Latvijas deviņkārtējās čempiones skvošā Inetas Mackevičas profesionālās skvošistes karjeru.
SIA "Amerikas Baltijas Tehnoloģiju Korporācija" un R. Krūklis personīgi I. Mackeviču atbalsta jau vairākus gadus. 
I.Mackeviča sasniegusi līdz šim augstāko savas skvoša karjeras rādītāju - 63. pozīciju pasaules profesionālo spēlētāju (PSA) reitingā un plāno neapstāties pie sasniegtā. Sportiste arī šogad piedalīsies vairākos Pasaules tūres skvošā posmos, Eiropas čempionātā skvošā, kā arī Pasaules čempionātā skvošā, kvalificēšanās kuram ir nebijis sasniegums visas Baltijas skvoša vēsturē.
SIA "Amerikas Baltijas Tehnoloģiju Korporācija" valdes priekšsēdētājs Rinalds Krūklis, kurš arī pats ir aktīvs skvoša spēlētājs, ir gandarīts atbalstīt Latvijas vienīgo profesionālo skvoša spēlētāju, jo īpaši, ņemot vērā I. Mackevičas progresu, motivāciju trenēties un virzīties uz arvien jauniem sasniegumiem. 
LSF valdes priekšsēdētājs Māris Macijevskis pateicas SIA "Amerikas Baltijas Tehnoloģiju Korporācija" par atbalstu un aicina arī citus uzņēmējus apsvērt iespēju atbalstīt LSF plānus skvoša attīstībā Latvijā, it īpaši junioru izaugsmi, kas radītu stabilu pamatu plašākai skvoša atpazīstamībai un potenciāli veidotu jaunus profesionālus skvoša spēlētājus. "Ziedotāju atbalsts Latvijas skvošam ir neatsverams laikā, kad skvošs Latvijā vēl uzskatāms par salīdzinoši jaunu sporta veidu un tam nepieciešams attīstības grūdiens, kā arī situācijā, kad skvošs vēl nav kļuvis par olimpisko sporta veidu, kā dēļ tiek mazāk atbalstīts no valsts un pašvaldību puses," skaidro M. Macijevskis. 
Skvošu I. Mackeviča sāka spēlēt Liepājā, kur viņa savulaik spēlējusi arī tenisu. Pašlaik treniņu bāze profesionālo prasmju attīstīšanai mūsu sportistei ir Vācijā, Paderbornā. 2019.gadā Ineta kvalificējusies startam Pasaules čempionātā skvošā, kas šogad no 23. februāra līdz 3. martam notiks ASV, Čikāgā.
SIA "Amerikas Baltijas Tehnoloģiju Korporācija" (http://www.abtechnology.lv/lv) ir viens no vadošajiem medicīnas preču un tehnoloģiju piegādātājiem un ieviesējiem Latvijā, un ir viens no labākajiem ekspertiem jaunu slimnīcu, klīniku un nodaļu tehnoloģisko risinājumu projektēšanā un realizēšanā Latvijas slimnīcās.
komentāru nav
komentēt
pirmā iepriekšējā 0 / 0 nākamā pēdējā
vārds:

komentēt:
   ... atjaunot
Post comment
  month  
M
T
W
T
F
S
S
...Developed by Limedesign.lv...