LATVIJAS SKVOŠA FEDERĀCIJA
latvian squash federation
 


lasi vairāk
LSF kauss 5. posms (27.04.2019)

17. Latvijas čempionāts skvošā junioriem un senioriem

ENRI skvoša vakari
Stimulēs sieviešu dalību sacensībās, tostarp čempionātā
Janvāris 19, 2012
Lai veicinātu sievietes aktīvāk piedalīties skvoša sacensībās, tostarp janvārī gaidāmajā Latvijas čempionātā, Latvijas Skvoša federācija (LSF) 2012. gadā nolēmusi būtiski samazināt spēlētāja gada licences maksu sievietēm.


Lai piedalītos reitinga sacensībās un, lai spēlētājs tiktu iekļauts LSF reitingā, spēlētājam ir jāsamaksā gada licences maksa, kuras standarta cena ir Ls 10, bet sievietēm tā šogad būs Ls 5.

Turklāt spēlētājas, kuras piedalīsies šā gada Latvijas čempionātā skvošā, licences maksa, kas maksāta kopā ar čempionāta dalības maksu, tiks samazināta līdz pat Ls 3.

“Pēdējos gados samazinājies to sieviešu skaits, kas regulāri piedalās skvoša sacensībās. Līdz ar zemo sieviešu aktivitāti saruka arī sieviešu reitinga turnīru skaits, tādējādi radot apburto loku un mazinot vēl palikušo aktīvo spēlētāju motivāciju. Licences maksas samazināšana ir viena no iespējām, ko federācija var darīt, lai sievietes motivētu gan trenēties, gan spēlēt sacensībās. Lai arī finansiāli tas nebūs milzīgs ietaupījums, tas parāda federācijas vēlmi skvošā sacensībām vairāk pievērst arī sievietes, vairot konkurenci, kas ir arī kvalitātes dzinējspēks,” skaidro par sieviešu skvoša attīstību atbildīgā LSF valdes locekle Baiba Lulle.

 

Aizvadītā gada laikā ir notikuši vairāki sieviešu turnīri Jelgavā, Rīgā, Ķekavā, kuri pulcējuši vairākas jaunas spēlētājas B līmeņa grupā, vairākas spēlētājas pēc tiem arī sākušas regulārus treniņus. “Tas ļauj prognozēt, ka šogad Latvijas čempionātā beidzot tiks izveidota arī B grupa, kas ļaus jaunpienācējām mēroties spēkiem ar sev līdzīgām pretiniecēm,” prognozē Baiba Lulle, aicinot visas skvoša spēlētājas nebaidīties no nopietnā nosaukuma “čempionāts” un pieteikties turnīram.

Sievietēm valsts čempione tiks noteikta Open, kurā var pieteikties ikviena spēlētāja. Uzvarētājas tiks noskaidrotas un apbalvotas arī B klasē.

Jubilejas – 10. Latvijas čempionāts skvošā notiks šā gada 28. un 29. janvārī Rīgā, Zelta Boulinga un skvoša centrā, Uzvaras bulvārī 2/4.

Pieteikšanās čempionātam jau ir sākusies. Dalības maksa, piesakoties līdz 15. janvārim – Ls 14, maksājot kopā ar sieviešu licenci – Ls 17. Piesakoties no 16. līdz 20. janvārim – Ls 17, maksājot kopā ar licenci – Ls 20.

Dalības maksa jāpārskaita uz LSF bankas kontu:
Biedrība "Latvijas Skvoša federācija"
Juridiskā adrese: Stirnu iela 10, Rīga, LV-1082, vVienotais reģ. Nr. 40008041308, norēķinu konts: LV03HABA0551016849542
, Banka: AS "Swedbank", HABALV22.

Maksājuma informācijā jānorāda spēlētāja vārds, uzvārds, personas kods, adrese un čempionāta klase, kurā spēlētāja vēlas piedalīties un par kuru tiek maksāta LSF spēlētāja licences maksa. Lai saņemtu informāciju par pieteikuma saņemšanu, kā arī vēlāk spēles grafiku, jānorāda arī e-pasts.

komentēt
Baiba : 13.01.2012 - 13:47
Karkātājiem varu pateikt, ka meiteņu pieteikumi, jo īpaši uz B grupu, jau plūst... :)
piparam : 12.01.2012 - 08:06
To jau redzēs pēc rezultāta, vai būs vairāk dāmu sacensībās vai nebūs. Tavs komentārs ir kā pirms spēles paziņot, ka tu jau tāpat zaudēsi. Un tam nav nekāda nozīmē, jo kurš uzvar un kurš zaudē parāda beigu rezultāts :P
speele : 11.01.2012 - 23:27
Te nekas nav smieklīgi, bet gan motovējoši!
Speele : 11.01.2012 - 23:26
pieteikšos sacensībām!
pipars : 11.01.2012 - 12:29
Smiekligi! Vai tiesam kads var iedomaties, ka 7Ls del tagad cilveki atsaks spelet skvosu sacensibaas. Uz kopejo izmaksu fona saja sporta veidaa, tas ir nebutisks faktors.
pirmā iepriekšējā 1 / 1 nākamā pēdējā
vārds:

komentēt:
   ... atjaunot
Post comment
  month  
M
T
W
T
F
S
S
...Developed by Limedesign.lv...