LATVIJAS SKVOŠA FEDERĀCIJA
latvian squash federation
 


lasi vairāk
LSF kauss 5. posms (20.04.2019)

17. Latvijas čempionāts skvošā junioriem un senioriem

ENRI skvoša vakari
Victor / XS Sport Jaungada turnīrā Jelgavā uzvar Plūme, Lucijanovs, Gelmanis
Janvāris 12, 2019
Pirmais 2019. gada reitinga turnīrs Latvijā noslēdzies ar ķekavnieka Jāņa Plūmes uzvaru elites grupā M1, rīdzinieka Raivja Lucijanova uzvaru M2 grupā, savukārt M3 grupā triumfēja Jelgavas juniors Toms Gelmanis.
 
Lieldraugu "Victor un" "XS Sport" (Amway) atbalstītais Jaungada turnīrs Jelgavā  notika 11. un 12. janvārī. Tā kā šis bija A ketegorijas reitinga turnīrs, spēles notika līdz trīs geimu uzvarai, vairākām izvēršoties spraigās un emocijām bagātās piecu geimu cīņās, turklāt ar pagarinātiem geimiem. Šajā ziņā izcēlās M2 grupas spēlētāji Pauls Rozenvalds un Gatis Vītols, kuri četrus no pieciem geimiem spēja pabeigt vien "pagarinājumā", tostarp, aizspēlējoties līdz 16 punktiem. 
Arī M1 grupas uzvarētājs finālā tika noskaidrots piecu geimu trillerī, piektajā geimā J. Plūmem pārstējot Gati Graudumu tikai ar minimālo punktu pārsvaru. Trešā vieta Ērikam Kundziņam, cīņā par bronzu pārspējot Andi Ozolu. 
M2 grupā R. Lucijanovam finālā pēc atspēlētas pretinieka mačbumbas pirmajā geimā izdevās salauzt jelgavnieka Ulda Ulmaņa pretestību un uzvarēt ar 3:0. Četru geimu mačā Juri Čūderu cīņā par trešo vietu pārspēja šīs grupas vienīgā dāma Elīza Dombrovska. 
M3 grupā, kur kopā ar pieaugušajiem apmēram puse startēja juniori, uzvara junioram T. Gelmanim, kurš finālā četros geimos pārspēja citu jelgavnieku Aivaru Brokānu. Divu jelgavnieku bronzas izcīņā ja ne spēcīgāks, tad veiklāks un tehniskāks izrādījās Uldis Dzenis, "Fitland" ziemas turīra MIX grupas uzvarētāju spēkavīru Mārci Matīsu atstājot ar koka medaļu. 
Izlozējot sporta zīmola "Victor" raketi, par tās laimīgo īpašnieku kļuva G. Graudums. Dalībnieki saņēma arī "Amway" sporta līnijas "XS Sport" sporta uztura balvas, kā arī varēja nodegustēt un iepazīties ar šā zīmola sportā tik nepieciešamajiem spēka un veeslības uzturēšanas palīgiem. 
Sacensību rezultāti: http://www.tournamentsoftware.com/sport/tournament.aspx?id=5284A9D8-3AF1-4A61-8A53-706635A9DA77
Paldies dalībniekiem un atbalstītājiem "XS Sport" (Amway), "Victor" un "BeSport", "Fitland" ! 

Nākamais reitinga turnīrs notiks 20.janvārī Rīgā - LSF kauss, savukārt dāmas sacentīsies svētdien LGP II posmā. Aicināts ikviens interesents -te. Informācija www.squash.lv 
komentāru nav
komentēt
pirmā iepriekšējā 0 / 0 nākamā pēdējā
vārds:

komentēt:
   ... atjaunot
Post comment
  month  
M
T
W
T
F
S
S
...Developed by Limedesign.lv...