Squash LV
Ziņas
Kalendārs
LJO2022
lasi tālāk

LGP II uzvar Allas un Cīrule

Sieviešu Latvijas Grand Prix II posmā spēcīgākajā W1 grupā uzvarēja Igaunijas čempoine Alise Allas, W2 grupā - pēc ilgāka pārtraukuma sacensībās atgriezusies Inese Cīrule.

Gan W1 grupas fināls, gan cīņa par 3. vietu izvērtās piecos spraigos geimos. Pēc precīzi nospēlētā un pārliecinoši uzvarētā pirmā geima un nerealizētas geimbumbas otrajā geimā Baiba Lulle finālā nākamajos geimos piekāpās pērnavietei Alisei Allas. Par trešo vietu cīnījās Ginta Sniedzīte ar A. Allas audzēkni, juniori Eveli Melku - pēc zaudētiem pirmajiem diviem geimiem Ginta iespēlējās un izlīdzināja rezultātu, tomēr 5. geimā piekāpās ar minimālo punktu starpību. Labs turnīrs Gintai!

 

W2 grupā uzvarētājas tika noskaidrojas trīs spēlētāju apļa izcīņā, kur nepārspēta palika pieredzējusī Inese Cīrule, kura pāris gadus nebija piedalījusies sacensībās. Sīvu pretestību gan viņai izrādīja Jelgavas juniore Hanna Sieka, kura piekāpās tikai piecos geimos, savukārt pārliecinoši uzvarēja trešās vietas ieguvēju ,citu Jelgavnieci Ilzi Kuliginu. Jāpiebilst, ka W2 grupā no 10 spēlētājām 7 bija jelgavnieces, tostarp četras juniores.

 

Paldies šā posma lielajam atbalstītājam kompānijai "Amway" par vērtīgajām un dāsnajām sporta produktu līnijas "XS Sport" balvām, kā arī LGP regulārajiem atbalstītājiem sporta preču zīmolam "Salming" un AS Tukuma piens" par kārtējiem "Baltais" produktu līnijas jaunajiem gardumiem. Turnīru atbalsta arī Latvijas Skvoša federācija.

 

Visi rezultāti: http://www.tournamentsoftware.com/sport/tournament.aspx?id=DD31AAD8-B257-4B9C-A158-4FFED4DAED23


Baiba Lulle

20.01.2019

Pievienot komentāru
Lai pievienotu komentārus, nepieciešams autorizēties!

Ziņu var komentēt tikai autorizēti lietotāji. Tāpēc pārliecinies, vai Tev ir aktīvs lietotāja konts!
Komentāriem jābūt konstruktīviem, iedvesmojošiem, pozitīviem.
Savas negatīvās emocijas izpaud kaut kur citur.
Sistēmas administratoriem (LSF valdei) ir tiesības dzēst komentārus bez saskaņošanas ar autoru.