Squash LV
Ziņas
Kalendārs
LJO2022
lasi tālāk

Plāno aktivizēt skvošu ar sacensību dažādību un spēlētāju licenču atcelšanu līdz jūlijam

Lai atjaunoto skvoša spēlētāju aktivitāti pirmskrīzes līmenī un turpinoties ārkārtas situācijai un neziņai par to, vai būs iespējams visu gadu sportot un rīkot sacensības, Latvijas skvoša federācijas valde nolēmusi līdz 2022. gada jūlijam atcelt spēlētāju licenču maksu.

LSF reitinga turnīros spēlētāji varēs startēt, nemaksājot licences maksu. Par to, vai un kāda licences maksa tiks ieviesta gada otrajā pusē, LSF lems, ņemot vērā situāciju ar Covid ierobežojumiem.

 

2022. gadā Latvijas čempionāts, kā ierasts, tiek plānots novembrī (5., 6.), savukārt čempionāts senioriem un junioriem – 26., 27. martā, cerot, ka tiks atcelti ierobežojumi sacensībās piedalīties bērniem bez sertifikātiem.

 

LSF cer, ka beidzot izdosies noorganizēt pandēmijas laikā atcelto pirmo Eiropas reitinga turnīru “Latvian Junior Open”, kas plānots 7., 8. maijā Rīgā, pirms tam iesildoties Baltijas junioru turnīrā 30. aprīlī.

 

Šogad arī tiks organizēti vairāki līdz šim zināmie reitinga turnīri, piemēram, ”Real squash”, LSF kauss, Jelgavas atklātais čempionāts skvošā. Turpmāk vairs nebūs sieviešu “Grand Prix”, bet sieviešu sacensības notiks “Victor kausa” posmu ietvaros. Lai veicinātu jaunu spēlētāju iesaisti sacensībās, tiks organizēti arī turnīri amatieriem, kā arī nereitinga turnīri. Arī spēlējošās ģimenes aicinātas laicīgi gatavoties Ģimeņu turnīram skvošā ģimeņu dienā 15. maijā. ”. Tāpat plānots atkal organizēt Latvijā lielāko starptautisko turnīru “Riga Cup” augustā, kā arī Baltijas valstu turnīru septembrī.

 

Reizi mēnesī - turpināsies reitinga skvošvakaru turnīri klubos “Pepsi” un “Fitland”.

 

Gads sāksies ar “Real squash” turnīru Rīgā 14., 15. janvārī, F1, bet jau 22. janvārī Rīgā gaidāms pirmais Latvijas – Lietuvas izlašu turnīrs.

Viss sacensību kalendārs pieejams LSF mājaslapā https://squash.lv/calendar

 

LSF cer, ka ieplānotās ieceres izdosies īstenot un sacensību sezona būs daudz garāka kā iepriekšējā.


Baiba Lulle

03.01.2022

Pievienot komentāru
Lai pievienotu komentārus, nepieciešams autorizēties!

Ziņu var komentēt tikai autorizēti lietotāji. Tāpēc pārliecinies, vai Tev ir aktīvs lietotāja konts!
Komentāriem jābūt konstruktīviem, iedvesmojošiem, pozitīviem.
Savas negatīvās emocijas izpaud kaut kur citur.
Sistēmas administratoriem (LSF valdei) ir tiesības dzēst komentārus bez saskaņošanas ar autoru.