Squash LV
Ziņas
Kalendārs
Reitings
lasi tālāk

Skvoša sezonu vislabāk iesāk brāļi Strodi un B. Lulle

9. un 10. septembrī Jelgavā notikušajā Sezonas atklāšanas turnīrā skvošā M1 grupā teicamu sniegumu demonstrēja un nepārspēts palika Ēriks Strods, M2 grupā viņa brālis Renārs Strods, savukārt dāmām favorītes statusu apliecināja Baiba Lulle.

M1 grupā finālā tikās divi jaunieši – ar pirmo numuru izsētais junioru čempions Lukass Kančs un vicečempions Ēriks Strods. Labāks sniegums un uzvara divos geimos Ērikam. Jauniešu kompānijā uz pjedestāla arī jelgavniece Baiba Lulle, kura godalgas mačā pārspēja Māri Macijevski, kurš apakšgrupā no cīņas par pjedestālu izslēdza augstāk izsēto Ivo Strodu.

M2 grupā pelnīta uzvara rīdziniekam R. Strodam, kura reitings vēl atpaliek no viņa spējām. Otrā vieta Gatim Lagzdiņam (Ozolnieki), kuram izdevās no grupas kā pirmajam iziet pa adatas aci – tikai zaudēto un uzvarēto geimu attiecība ļāva noteikt vietu sadalījumu grupā starp G. Lagzdiņu, Gati Dinteru un Edgaru Pažerauski. Bronzas mačā jelgavnieks Aivarass Dziļums bija precīzāks par veiklāko pļaviņieti Juri Kazačkovu, kuram līdz šim augstākā vieta LSF reitinga turnīros.

W1 dāmu grupā uzvara Baibai Lullei, kurai pasvīst lika viņas audzēkne Sonora Liepa, tomēr piekāpjoties spēlē ar 3:0. Trešā pļaviņiete Anita Vītola. No astoņām dāmām 5 bija juniores.

Visi rezultāti: https://rankedin.com/en/tournament/29308/sezonas-atklasanas-turnirs/

Foto un video facebook grupā “Skvošs Jelgavā”.

Dāmas sacentās best of 5 formātā, vīrieši – best of 3. Sacensību rezultāti tiks ieskaitīti LSF reitingā.

Paldies sacensību atbalstītājam fitnesa klubam “Fitland”, kur arī noritēja turnīrs. LSF reitinga sacensības tradicionāli atbalsta Latvijas Sporta federāciju padome ar programmas “Valsts sportam” starpniecību.

Informācija par nākamajiem skvoša turnīriem https://squash.lv/calendar


Baiba Lulle

10.09.2023

Pievienot komentāru
Lai pievienotu komentārus, nepieciešams autorizēties!

Ziņu var komentēt tikai autorizēti lietotāji. Tāpēc pārliecinies, vai Tev ir aktīvs lietotāja konts!
Komentāriem jābūt konstruktīviem, iedvesmojošiem, pozitīviem.
Savas negatīvās emocijas izpaud kaut kur citur.
Sistēmas administratoriem (LSF valdei) ir tiesības dzēst komentārus bez saskaņošanas ar autoru.